Natynkowe

     Jeśli jesteś specjalistą, fachowcem, lub ambitnym majsterkowiczem i zabierasz się właśnie do instalacji sieci energii elektrycznej - elektromarket ANIA to jedno miejsce, w którym znajdziesz wszystko co niezbędne. Korzystamy z wieloletniego doświadczenia, z którego wypływa zrozumienie, że w kwestii energii elektrycznej zawsze trzeba stawiać na jakość i najlepszych producentów. Dlatego nawet do tak podstawowych elementów jak puszki elektryczne, przykładamy dużą wagę.

Puszka elektryczna natynkowa

Centrum Elektryczne ANIA oferuje szeroki zakres puszek elektrycznych do różnych zastosowań, w domach, mieszkaniach oraz w przemyśle. Puszki elektroinstalacyjne służą ochronie połączeń przewodów instalacyjnych oraz montażowi takich elementów jak gniazda czy łączniki. W zależności od przeznaczenia, można wyróżnić puszki - odgałęźniki (połączeniowe), a także na montaż. Ze względu na umieszczenie natomiast puszki elektryczne dzielimy na natynkowe i podtynkowe. Sprawdź nasz asortyment puszek natynkowych.

Jak wspomnieliśmy wyżej, puszka elektryczna natynkowa jest to punkt instalacji elektrycznej, w którym zbiegają się przewody, lub montowane są elementy takie jak gniazdka czy łączniki. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, puszka elektryczna kwadratowa marki Elektro - Plast, dostępna jest w kolorze białym i szarym, w dwóch propozycjach rozmiarowych. Jest to puszka o stopniu ochrony IP 44. Znajduje szerokie zastosowanie w instalacjach zewnętrznych.

Zastosowanie puszek natynkowych

 Zastosowanie puszki natynkowej to rozwiązanie funkcjonalne. Puszka elektryczna tego typu wykorzystywana jest w pomieszczeniach i miejscach gdzie wymagany jest łatwy i bezproblemowy dostęp instalatora lub elektryka do sieci. Z racji swojego zastosowania, wykonana jest w taki sposób, by zapewnić duża odporność na działanie warunków zewnętrznych, takich jak wilgoć,oraz niespodziewanych oddziaływań mechanicznych. Przy wyborze tego rozwiązania, warto dobrze zaplanować odpowiednie umieszczenie puszki. Z racji swoich właściwości, trzeba pamiętać, by puszka znajdowała się poza zasięgiem nieletnich.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.