Kategorie

Filtruj według

Marka

Cena

  • 2,00 zł - 69,00 zł

Natynkowe


Jeśli jesteś specjalistą, fachowcem, lub ambitnym majsterkowiczem i zabierasz się właśnie do instalacji sieci energii elektrycznej - elektromarket ANIA to jedno miejsce, w którym znajdziesz wszystko, co niezbędne. W tej kategorii udostępniamy puszki natynkowe firm takich jak np. Hensel, Karlik, Legrand, Pawbol i Tarel. Korzystamy z wieloletniego doświadczenia, z którego wypływa zrozumienie, że w kwestii energii elektrycznej zawsze trzeba stawiać na jakość i najlepszych producentów. Dlatego nawet do tak podstawowych elementów jak puszki elektryczne, przykładamy dużą wagę.

Puszki elektryczne natynkowe

Jest 65 produktów.

Pokazano 1-36 z 65 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 65 pozycji

Puszki elektryczne natynkowe – kup przez Internet

Centrum Elektryczne ANIA oferuje szeroki zakres puszek elektrycznych do różnych zastosowań. Przydają się m.in. w domach, mieszkaniach oraz w przemyśle. Puszki elektroinstalacyjne służą ochronie połączeń przewodów instalacyjnych oraz montażowi takich elementów jak gniazda czy łączniki. W zależności od przeznaczenia można wyróżnić puszki – odgałęźniki (połączeniowe), a także puszki na montaż. Ze względu na umieszczenie natomiast puszki elektryczne dzielimy na puszki natynkowe i puszki elektryczne podtynkowe. Sprawdź nasz asortyment puszek natynkowych dostępny w tej kej kategorii.

Jak wspomnieliśmy wyżej, puszki elektryczne natynkowe to punkty instalacji elektrycznej, w których zbiegają się przewody lub montowane są elementy takie jak gniazdka czy łączniki. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, puszka elektryczna kwadratowa marki Elektro - Plast, dostępna jest w kolorze białym i szarym, w dwóch propozycjach rozmiarowych. Jest to puszka natynkowa o stopniu ochrony IP 44. Znajduje szerokie zastosowanie w instalacjach zewnętrznych.

Zastosowanie puszek natynkowych

Zastosowanie puszki natynkowej to rozwiązanie funkcjonalne. Puszka elektryczna tego typu wykorzystywana jest w pomieszczeniach i miejscach, w których wymagany jest łatwy i bezproblemowy dostęp instalatora lub elektryka do sieci. Z racji swojego zastosowania, puszka elektryczna wykonana jest w taki sposób, by zapewnić duża odporność na działanie warunków zewnętrznych, takich jak wilgoć. Chroni też przed niespodziewanymi oddziaływaniami mechanicznymi. Przy wyborze tego rozwiązania, warto dobrze zaplanować odpowiednie umieszczenie puszki. Z racji swoich właściwości, trzeba pamiętać, by puszki elektryczne natynkowe znajdowały się poza zasięgiem nieletnich.

Sprawdź też kategorię produktów: puszki elektryczne hermetyczne

Zarejestruj Nowe Konto