Filtruj według

Marka

Marka

Podtynkowe

Puszki elektryczne podtynkowe

Każdy fachowiec, specjalista oraz domowa złota rączka odnajdzie w elektromarkecie ANIA wszelkie niezbędne produkty oraz narzędzia związane z instalacją sieci elektrycznej, na każdym etapie procesu, a także bardzo szeroki wybór zróżnicowanego oświetlenia. W kwestii elementów montażowych oraz narzędzi wyznajemy bezkompromisową jakość i rygorystyczny dobór dystrybutorów. W ten sposób dobieramy również nasze puszki elektryczne.

Podtynkowe

Subcategories

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-36 z 37 pozycji

Aktywne filtry

Puszki elektryczne

Puszki elektryczne to część montażowa sieci elektrycznej, w której łączą się przewody, oraz punkt służący do instalacji gniazdek i łączników. Ze względu na zastosowanie, puszki dzielimy na puszki odgałęźniki (połączeniowe) oraz przeznaczone do montażu. Natomiast podział na motaż wygląda następująco - puszki elektryczne podtynkowe i natynkowe. Elektromarket ANIA to puszki elektryczne podtynkowe wysokiej jakości.

Puszki podtynkowe

W naszym asortymencie znajdziecie puszki elektryczne podtynkowe marki F- Elektro. Proponujemy 3 modele puszek wysokiej jakości. Wykonane z dobrego gatunkowo tworzywa sztucznego puszki elektryczne głębokie przeznaczone na instalacje dostępne są w wersji z wkrętami lub bez. Oprócz tego proponujemy również puszkę instalacyjną łączeniową  płytką z wkrętami. Puszki od F- Elektro charakteryzują się dokładnym i precyzyjnym wykonaniem, oraz spełnianiem wszelkich wymaganych norm dotyczących bezpieczeństwa.

Puszki podtynkowe to rozwiązanie z dziedziny instalacji sieci energii elektrycznej, w którym stawia się na bezpieczeństwo, a także procentująca przy odpowiednio wcześniej przygotowanym planie instalacji. Puszka podtynkowa, ze względu na sposób montażu, stanowi doskonałe zabezpieczenie przed porażeniem prądem, a także odpowiednią izolację i ochronę czułych przewodów i urządzeń przed działaniem wilgoci czy kurzu. Puszka podtynkowa to doskonałe rozwiązanie dla domu i mieszkania, chociaż sprawdzi się równie dobrze w przemyśle. Przeznaczona jest do stosowania w projektach, które w założeniu mają obowiązywać przez dłuższy okres. Rozwiązanie bezpieczne i estetyczne.