Kategorie

Hermetyczne


Zadaniem puszek elektroinstalacyjnych jest ochrona połączeń przewodów oraz możliwość ich odpowiedniej konfiguracji. Puszka hermetyczna to rodzaj asortymentu, który znajduje swoje zastosowanie podczas montażu wykonywanego na zewnątrz budynku. Specjalistyczny sklep Elektromarketania.pl oferuje wysokiej jakości osprzęt elektroinstalacyjny w atrakcyjnej cenie i w wielu wariantach do wyboru. Poznaj szczegóły!

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Podwyższony stopień ochrony przewodów

Puszka elektryczna hermetyczna, to wyrób przeznaczony do montażu na zewnątrz w instalacjach natynkowych i podtynkowych. Produkty te oznaczone są symbolem PH, a ich budowa jest mało skomplikowana, prosta i minimalistyczna. Modele względem siebie różnią się sposobem wprowadzania przewodów do wnętrza puszki, wymiarami i budową. W sklepie Elektromarketania.pl dostępnych jest wiele wariantów, pozwalających na maksymalne dopasowanie wyrobu do potrzeb instalatora.

Przedmiotowy osprzęt instalacyjny można również podzielić z uwagi na sposób montażu. W ramach asortymentu dostępne są puszki elektryczne hermetyczne natynkowe i podtynkowe. Oba elementy mają takie samo zastosowanie, jednak pierwszą z nich montuje się bezpośrednio na ścianie, zaś drugą można umieścić wewnątrz, a powierzchnię otynkować i pomalować. Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdzi się w miejscach, gdzie ważny jest efekt wizualny.

Mnogość wariantów puszek instalacyjnych hermetycznych

Sklep Elektromarketania.pl wychodząc naprzeciw wymaganiom klienta, wprowadził szeroki zakres puszek instalacyjnych hermetycznych różniących się kształtem, wielkością i odmianą. Dysponujemy puszkami okrągłymi, prostokątnymi i kwadratowymi z osłabieniami pod dławiki, bez osłabień, lub z zamocowanymi elastycznymi dławikami. Prezentowane na stronie wyroby wykazują dużą odporność zarówno na wilgoć, jak i pył, dzięki czemu są szeroko wykorzystywane w budynkach przemysłowych, komercyjnych, domach, mieszkaniach czy garażach. Posiadamy również pozostały osprzęt typu rozdzielnie, przedłużacze, aparatury modułowe i wiele więcej.

Zarejestruj Nowe Konto