Tradycyjne

     Oświetlenie jest niezmiernie ważnym elementem w każdym pomieszczeniu. Dobrane w prawidłowy sposób oświetlenie, ma niezwykle duży wpływ na osoby przebywające w danym miejscu. Odpowiednio dostosowana barwa światła w pokoju pozwala się zrelaksować, lub wręcz przeciwnie, mobilizuje do pracy - dlatego w pomieszczeniach, gdzie powinno się odpoczywać, najlepiej użyć światła barwy ciepłej żółtej, natomiast w przestrzeniach przeznaczonych do pracy, dobrze postawić na światło białe lub o barwie niebieskiej.

Żarówka tradycyjna - we współczesnym wydaniu

Obecnie żarówki dostępne w asortymencie elektromarketania.pl, pozwalają na oświetlenie pomieszczenia na poziomie 60W, przy niskim zużyciu prądu i poborowi mocy na poziomie nawet tylko 20W. Barwa światła emitowanego przez żarówki tradycyjne mleczne, pozwala zrelaksować się i odpocząć po ciężkim dniu, dlatego są one bardzo popularne w wielu mieszkaniach. Barwa światła emitowana przez tradycyjne żarówki wynosi od 2700K do 3000K. Dzięki temu barwy oglądanych w takim świetle rzeczy są jak najbardziej realistycznie.

Warto, żeby przed zakupem żarówki, określić jaki gwint posiadają żyrandole i kinkiety, które chce się wyposażyć w żarówki. Obecnie istnieje podział na gwinty szerokie i wąskie - te drugie są częściej spotykane w lampkach nocnych i biurkowych. Dzieje się tak dlatego, że żarówki wyposażone w taki gwint, posiadają mniejszą moc, najczęściej na poziomie maksymalnie 40W.

Gdzie zamontować żarówki tradycyjne 60 W?

Żarówki tradycyjne 60W sprawdzą się z powodzeniem w pomieszczeniach często użytkowanych, takich jak kuchnie, czy pokoje gościnne. Obecnie żarówki dostępne w ofercie elektromarketania.pl, są odporne na przepięcia i gwarantują długotrwałą eksploatację.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.