Kategorie

Filtruj według

Moc

Rodzaj gwintu

Temperatura barwowa

Marka

Cena

  • 3,00 zł - 16,00 zł

Świetlówki liniowe


Świetlówki liniowe LED były najczęściej wykorzystywane w miejscach publicznych – rozwiązania tego typu to alternatywa dla zwykłych żarówek. Świetlówki montowano zazwyczaj w szkołach, biurach i innych miejscach publicznych. Były wybierane ze względu na swoją energooszczędność i większą ilość światła. W biurach czy na uczelniach wybierano żarówki liniowe także z innego powodu – dawały one lekko niebieskie światło, które optycznie ochładza pomieszczenie, co umożliwia lepsze skoncentrowanie się na pracy lub nauce. Zobacz, co przygotowaliśmy w Elektromarket Ania i złóż zamówienie przez Internet!

Świetlówki Liniowe LED

Jest 49 produktów.

Pokazano 1-36 z 49 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 49 pozycji

Oświetlenie liniowe LED

Oświetlenie liniowe LED dostępne jest w różnych długościach i najczęściej montowane jest w różnego rodzaju oprawach. Te lampy nadają się do pomieszczeń, gdzie często włącza się i wyłącza światło. Świetlówki szybko osiągają jasność i są odporne na częste uruchamianie. Świetlówka ledowa jest wykorzystywana w przestrzeniach biurowych, halach sportowych lub na magazynach. To nowoczesny sposób oświetlenia, który sprawdza się w wielu pomieszczeniach.

Oszczędność, którą dają świetlówki LED

Świetlówki liniowe gwarantują dużą oszczędność w porównaniu do zwykłych żarówek, bo jest to oszczędność aż o 50%. Świetlówka liniowa LED daje przyjemne światło, które włącza się zaraz po włączeniu i nie migocze (jak w przypadku jarzeniówek). Zainstalowanie lamp ledowych jest stosunkowo kosztowne, ale bardzo szybko się zwraca, bo już po roku można zauważyć, że inwestycja była opłacalna. Emitowane oświetlenie jest przyjemne dla oka i spełni oczekiwania osoby nawet najbardziej wymagającej. Świetlówki liniowe LED to nowoczesne podejście do oświetlenia pomieszczeń publicznych i nie tylko, idealnie sprawdzą się na przykład w warsztacie lub w garażu.

Świetlówki liniowe T5 i T8

Świetlówka T5 pierwszy raz została pokazana na targach w Hanowerze w 1995 roku. Ma mniejsze wymiary niż świetlówka T8, ale zapewnia większą moc i dłuższą pracę. Z kolei świetlówki T8 są często wykorzystywane jako oświetlenie akwarium. Współpracują ze statecznikami magnetycznymi i umożliwiają dużo większy wybór niż przy świetlówce T5 - w takich rozwiązaniach jak medycyna czy solaria. Obie świetlówki mają swoje wady i zalety, dlatego ważne jest określenie odpowiednich i wybranie właściwego rozwiązania.

Polecamy również asortyment z kategorii:

Zarejestruj Nowe Konto