Żarówki energooszczędne

     W Elektromarketania.pl dysponujemy bardzo dużą ilością żarówek oraz elementów oświetleniowych najwyższej jakości. Wśród szerokiego asortymentu posiadamy także modele żarówek energooszczędnych, które realnie przyczyniają się do obniżenia rachunków za prąd w każdym domu, bądź mieszkaniu. Wszystkie modele bardzo precyzyjnie wybraliśmy na podstawie oferowanej przez nie jakości światła i wynikających z pewnych rozwiązań oszczędności.

Żarówka energooszczędna dobrej jakości

Żarówki energooszczędne powinny cechować się nie tylko oszczędnością wynikającą z mniejszego poboru prądu, lecz także wysoką trwałością. To właśnie trwałość zapewnia żarówkom długie działanie mimo wielu cykli włączania oraz wyłączania, co generuje dodatkowe oszczędności. Świetlówki kompaktowe zyskały na popularności kilka lat temu, kiedy wycofano ze sprzedaży żarówki wolframowe, które były nietrwałe i mimo dużego poboru prądu, nie generowały mocnego snopu światła.

Żarówki energooszczędne dają zdecydowanie mocniejsze światło przy jednocześnie mniejszym poborze prądu. Przyjmuje się, że świetlówka kompaktowa pobiera około 5-krotnie mniej energii niż jej wolframowy poprzednik, przy takiej samej ilości wygenerowanego światła. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii produkcji, żarówki energooszczędne mogą mieć różną temperaturę barwową i uzupełniać pomieszczenia sypialniane temperaturą około 2700K, a także gabinety czy serwisy samochodowe, przy temperaturze nawet 6400K. Okazuje się zatem, że żarówki energooszczędne są doskonałym sposobem na zmniejszenie wydatków za prąd i dają także możliwość decydowania o temperaturze barwowej.

Żarówka energooszczędna LED w każdym domu!

Ze względu na wycofanie ze sprzedaży żarówek wolframowych, producenci stworzyli takie odpowiedniki LED, które mają identyczny gwint. Najczęściej wybieranymi modelami spośród szerokiej oferty Elektromarketania.pl są żarówki energooszczędne E27, które pasują do większości lamp, lampek czy kinkietów zarówno starego, jak i nowego typu. Warto przejrzeć dokładniej asortyment naszego sklepu i poznać żarówki energooszczędne z bliska. Zdecyduj się na wymianę wszystkich!

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.