Żarówki LED

     Elektromarketania.pl to sklep internetowy, w którym posiadamy szeroką ofertę dotyczącą również oświetlenia. Duży wybór żarówek wszelkiego rodzaju, pozwala na dopasowanie artykułów do potrzeb każdego klienta, a wysoka jakość producentów spełni wszelkie ich potrzeby. Żarówki LED dostępne w naszym asortymencie, to produkty wysokiej jakości od znanych i szanowanych producentów i obecnie stanowią one najlepszą alternatywę dla tradycyjnych, halogenowych źródeł światła.

Żarówki LED to najlepszy wybór

Oferowane przez nas żarówki LED są wyselekcjonowane i sprawdzają się doskonale w każdych warunkach. Odpowiednio dobrane posłużą wiele lat oraz przyczynią się do oszczędności na rachunkach za energię elektryczną. Posiadamy żarówki o każdym rodzaju gwintu oraz o różnych temperaturach barwowych, co pozwala na stworzenie wyjątkowego nastroju we wnętrzach pomieszczeń zarówno domowych, jak i biurowych i komercyjnych.

Żarówki LED doskonale podkreślają wystrój pomieszczenia oraz ożywiają kolory, dzięki wysokim wskaźnikom odwzorowania barw. Można stosować je zatem do tradycyjnych lamp, przy czym ich barwy będą wyglądać niezwykle naturalnie. Warto zwrócić uwagę na pobór prądu, bowiem żarówki LED pobierają go znacznie mniej niż tradycyjne, dzięki czemu widoczna staje się oszczędność na opłatach za energię elektryczną. Dzięki swojej budowie, światło LED oferuje dużo większą żywotność, dlatego jest opłacalnym rozwiązaniem w większości przypadków.

Budowa żarówki LED

Żarówki LED e27 lub e14 zbudowane są z drobnych diod, które umieszczone w oprawie zapewniają efekt wizualny podobny do klasycznego oświetlenia. Kiedyś światło ledowe wykorzystywane było tylko i wyłącznie do celów dekoracyjnych, jednak dzisiaj nastąpiły zmiany - światła LED teraz stanowią bardzo często główne źródło oświetlenia. Żarówki LED są bardzo wytrzymałe i nie przepalają się tak często jak zwykłe. Najczęściej posiadają aluminiową obudowę, która odprowadza ciepło wytworzone przez diody, nie pozwalając na ich szybkie wypalenie. Dzięki temu świecą mocnym światłem przez bardzo długi czas.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.