Kategorie

Filtruj według

Moc

Rodzaj gwintu

Temperatura barwowa

Kształt

Marka

Cena

  • 4,00 zł - 40,00 zł

Żarówki LED


Nasz elektromarket Ania to sklep internetowy, w którym znajdują się żarówki LED i inne rodzaje oświetlenia. Duży wybór żarówek wszelkiego rodzaju, pozwala na dopasowanie artykułów do potrzeb każdego klienta. Żarówki LED dostępne w naszym asortymencie, to produkty wysokiej jakości od znanych i szanowanych producentów. Obecnie stanowią one najlepszą alternatywę dla tradycyjnych źródeł światła. Zastąp żarówki halogenowe żarówkami LED i zobacz różnicę!

Żarówki LED - Halogenowe, Energooszczędne

Jest 248 produktów.

Pokazano 1-36 z 248 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 248 pozycji

Żarówki LED to najlepszy wybór

Oferowane przez nas żarówki LED są wyselekcjonowane i sprawdzają się doskonale w każdych warunkach. Odpowiednio dobrane posłużą wiele lat. Przede wszystkim jednak żarówki LED przyczynią się do oszczędności na rachunkach za energię elektryczną. Podczas wyboru żarówek warto zwrócić uwagę na pobór prądu, ponieważ żarówki LED pobierają go znacznie mniej niż tradycyjne żarówki halogenowe. Posiadamy żarówki o każdym rodzaju gwintu oraz o różnych temperaturach barwowych, co pozwala na stworzenie wyjątkowego nastroju we wnętrzach pomieszczeń zarówno domowych, jak i biurowych lub komercyjnych.

Żarówki LED doskonale podkreślają wystrój pomieszczenia i ożywiają znajdujące się w nim kolory ścian, mebli i dekoracji. Dzieje się tak dzięki wysokim wskaźnikom odwzorowania barw. Można stosować je zatem do tradycyjnych lamp, przy czym ich barwy będą wyglądać bardzo naturalnie. Dzięki swojej budowie, światło LED oferuje dużo większą żywotność niż halogeny, dlatego jest opłacalnym rozwiązaniem w większości przypadków.

Polecamy także:

Budowa żarówki LED

Żarówki LED E27 lub C14 zbudowane są z drobnych diod, które umieszczone w oprawie zapewniają efekt wizualny podobny do klasycznego oświetlenia. Kiedyś światło ledowe wykorzystywane było tylko i wyłącznie do celów dekoracyjnych, jednak dzisiaj nastąpiły korzystne zmiany – światła LED stanowią współcześnie często główne źródło oświetlenia. Żarówki LED są bardzo wytrzymałe i nie przepalają się tak często jak zwykłe. Najczęściej posiadają aluminiową obudowę, która odprowadza ciepło wytworzone przez diody, nie pozwalając na ich szybkie wypalenie. Dzięki temu świecą mocnym światłem przez bardzo długi czas.

Chcesz poznać szerszą ofertę?

Sprawdź:

Zarejestruj Nowe Konto