Żarówki halogenowe

     Oświetlenie to jedno z najważniejszych punktów do wykonania, podczas projektowania i wyposażenia wnętrz, zarówno domowych, jak i komercyjnych. Ważne jest, by było odpowiednio dobrane i jak najlepiej spełniało swoją funkcję. Nowoczesnym systemem oświetleniowym są halogeny, które stanowią efektowny dodatek, doświetlający konkretne pomieszczenie. W naszym sklepie internetowym Elektromarketania.pl, oferujemy szeroki wybór halogenów, które cechują się wysoką jakością oraz pochodzeniem od znanych producentów.

Halogeny to nie tylko oświetlenie, ale też design

Halogeny to taki rodzaj oświetlenia, który sprawdzi się w każdym pomieszczeniu nie tylko jako ogólne, ale również ze względu na możliwość tworzenia akcentów świetlnych, podkreślając wybrane elementy wnętrza. Żarówki halogenowe posiadają bielszą barwę niż tradycyjne, dlatego idealnie nadają się do oświetlenia punktowego. Do nowoczesnych wnętrz idealnie pasować będzie chłodne światło białe płynące z halogenów, które dopełni ich elegancki charakter, natomiast w klasycznie urządzonych pomieszczeniach, żarówki halogenowe o ciepłej barwie doskonale sprawdzą się przy wydobywaniu większego nasycenia barw oświetlanych przedmiotów i nadadzą romantycznej atmosfery.

W dzisiejszych czasach halogeny bez problemu mogą zastąpić tradycyjne żarówki, gdyż można kupić je również z danym gwintem. Różnią się od siebie kształtem i konstrukcją, dzięki czemu z pewnością można znaleźć interesujący dla siebie produkt, dostosowany do własnych potrzeb. Z tego względu cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów.

Dlaczego warto wybrać halogeny?

Żarówki halogenowe warto wybrać ze względu na tak zwany regeneracyjny cykl halogenowy. Oznacza to zapobieganie zaciemnianiu się bańki, co ma miejsce w przypadku tradycyjnych żarówek, dzięki czemu żarówki halogenowe świecą stale taką samą ilością światła i nie tracą jego mocy. Dodatkowo, służą przez dłuższy czas, gdyż ich żywotność wynosi nawet 2000 godzin, a przy tym pobierają o 30% mniej energii, co przysporzy się do znacznych oszczędności przy rachunkach za energię elektryczną.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.