Przewody OGŁ

     Prowadząc fabrykę, odpowiadając za produkcję, czy też za pracę, kopalni lub po prostu nawet za pracę na głębokościach, jesteśmy jednocześnie odpowiedzialni za bezpieczeństwo osób, którym stwarza się warunki do pracy, dlatego też należy w przypadku początkowych prac technicznych pamiętać, aby stosować odpowiednio izolowane przewody ochronne.

Czym jest przewód typu OGŁ?

Jest to przewód ochronny dla kabli, który można stosować w szczególnie trudnych warunkach. Może być to praca na dużych głębokościach - użycie takiego kabla, umożliwia także ułożenie go w wodzie, bez obaw o jakąkolwiek usterkę.

Tego typu przewody nadają się do pracy nawet na głębokości 100 metrów, a także w bardzo zróżnicowanych temperaturach, które mogą sięgać -40, lub też +60 stopni Celsjusza. Przewód OGŁ znany jest między innymi w ze swojego wykorzystania w górnictwie - jest on specjalnie dedykowany dla tej branży, co sporo mówi na temat jego wytrzymałości i możliwości pracy w ekstremalnych warunkach.

Wśród opisów przewodu OGŁ można znaleźć również informacje, że mimo wielkiej różnicy temperatur, nadal jest on dość giętki, dzięki czemu nie będzie stawiać zbyt dużego oporu podczas jego używania.

Rodzaje przewodów OGŁ

Wśród występujących na rynku przewodów typu OGŁ, znaleźć można rozwiązania o wielu specyfikacjach. Skoro przewód może być stosowany w górnictwie, to zapewne z powodzeniem znajdzie również swoje zastosowanie w branży budowlanej, czy też branży drogowej. Przewód OGŁ to tylko jeden z przykładów przewodów, które posiadają wiele cech, świadczących o ich wytrzymałości, dlatego, jeśli ktoś potrzebuje naprawdę mocnego rozwiązania tego typu, to warto szukać.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.