Kategorie

Akcesoria


Kategoria akcesoriów obejmuje dodatkowe urządzenia i przedmioty, które ułatwiają korzystanie z profesjonalnych sprzętów lub same w sobie są funkcjonalnym dodatkiem do domu. Nowoczesne rozwiązania obejmują takie produkty jak latarki, czujniki gazu i czadu, domofony, baterie, elementy montażowe, oprawki ceramiczne i plastikowe do żarówek, rozłączniki bezpieczeństwa, pierścienie czy elementy dekoracyjne.

Akcesoria: latarki, czujniki gazu

Jest 120 produktów.

Pokazano 1-36 z 120 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 120 pozycji

Przydatne akcesoria do domu, biura i innych budynków

Niektóre akcesoria wpływają wyłącznie na zwiększenie komfortu codziennego użytkowania sprzętów lub przebywania w pomieszczeniach, podczas gdy inne z nich potrafią zapewnić bezpieczeństwo zarówno wewnątrz domu czy biura, jak i poza nimi. Na szczególną uwagę zasługują różnorodne modele latarek, wśród których nie zabrakło LED, czołowej i akumulatorowej, oraz czujniki gazu i czadu.

Latarka LED, czołowa i akumulatorowa

Latarka to lekkie i przenośne urządzenie, które znalazło swoje zastosowanie zarówno w pomieszczeniach, jak i w trakcie różnych wypraw. Jednym z popularnych modeli jest ta wyprodukowana w technologii LED, umożliwiająca oszczędność energii i mająca żywotność wynoszącą nawet do 30 tysięcy godzin. Z kolei latarka czołowa powstała z myślą o sytuacjach, w których trzymanie tradycyjnego sprzętu w ręku jest utrudnione. Specjalne pasy i możliwość regulacji zapięcia pozwala na umieszczenie jej na głowie i swobodne pokonywanie ciemności. Trzeci typ oświetlenia, czyli latarka akumulatorowa, jest polecana osobom, które często korzystają z dodatkowego źródła światła.

Czujnik gazu i czadu - gwarancja bezpieczeństwa

Czujnik gazu lub urządzenie typu 2w1, czyli łączące w sobie czujnik gazu i czadu, to przede wszystkim niedrogi i sprawdzony sposób na zapewnienie pomieszczeniom bezpieczeństwa. Do ich głównych zadań należy ochrona przed wybuchem, pożarem lub zatruciem uwalniającym się tlenkiem węgla. Nowoczesne systemy powinny zostać zamontowane i w mieszkaniach, i w przestrzeniach komercyjnych, w których znajdują się instalacje gazowe. W momencie wykrycia zagrożenia, np. zbyt wysokiego stężenia szkodliwych substancji lub pojawienia się ognia, czujnik czadu uruchamia alarm, pozwalając na szybką ewakuację.

Zarejestruj Nowe Konto