Przedłużacze, wtyczki, gniazda

     W ofercie naszego sklepu internetowego Eletromarketania.pl znajduje się szeroki wybór przedłużaczy, które doskonale spełniają swoje pierwotne funkcje. Są one nieocenionym elementem wyposażenia każdego domu, mieszkania, biura, czy pomieszczenia komercyjnego, a ich zastosowanie pozwala na podłączenie wielu sprzętów jednocześnie, co ułatwia życie i codzienne czynności, jest więc codziennie nieodzowna.

Przedłużacze to dzisiejszy niezbędnik

Produkty tego rodzaju idealnie sprawdzą się w każdej przestrzeni, zarówno tej prywatnej, jak i publicznej, wszędzie tam gdzie pojawia się potrzeba dostarczenia energii elektrycznej do kilku urządzeń jednocześnie. W naszej ofercie znajdują się produkty różniące się liczbą gniazd, dzięki czemu można bez problemu dostosować je dokładnie pod własne potrzeby. Stanowią także rozwiązanie idealne podczas remontów, gdy nie mamy dostępu do gniazdek, bądź jakiegokolwiek innego źródła prądu.

Listwa zasilająca z kilkoma gniazdami pozwala na jednoczesne podłączenie komputera, lampki oraz drukarki, czyli wszystkich akcesoriów niezbędnych w biurze lub gabinecie. W domowych salonie natomiast produkty te sprawdzą się podczas chęci podłączenia telewizora, radia oraz dekodera lub modemu internetowego. To niezastąpione akcesoria, które zdecydowanie poprawiają komfort życia codziennego.

Szeroki wybór przedłużaczy tylko u nas

Oprócz klasycznych listew zasilających, posiadamy przedłużacz bębnowy, czyli taki o regulowanej długości, ze zwijanym kablem na bęben, który idealnie sprawdzą się podczas pracy przy samochodzie na zewnątrz lub przy wszelkich czynnościach, wykonywanych w ogrodzie. Szeroki wybór pozwala na różnorodność form oraz kolorów, dzięki czemu z łatwością można dobrać przedłużacz spełniający potrzeby lub pasujący do wnętrza mieszkania czy domu. Każdy z nich pozwala na bezpiecznie podłączenie elektroniki bez obaw o zniszczenie w przypadku ewentualnej awarii sieci, która niestety się zdarza i naraża użytkownika na dodatkowe koszty.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.