Kategorie

Zasilacze elektroniczne do LEDów


Zasilacze elektroniczne do LED to nieodzowna część każdego osprzętu elektro-instalacyjnego. Za jego pomocą jest stabilizowane napięcie w lampach o różnej mocy, dając możliwość użytkowania w konkretnych sytuacjach. Taki rodzaj przetwornicy napięcia pozwala na często dodatkowe, ułatwiające użytkowanie techniki, takie jak system “soft start”, który zapewnia płynne uruchomienie zasilacza, chroniąc jednocześnie sprzęt elektroniczny przed zwarciem ze względu na przeciążenie. Zobacz dostępne zasilacze LED i złóż zamówienie wygodnie, przez Internet!

Zasilacze Elektroniczne do Taśm i Oświetlenia LED

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-27 z 27 pozycji

Aktywne filtry

VEGA 36
Szybki podgląd

VEGA 36

(03082)

Cena 33,31 zł
VEGA 60
Szybki podgląd

VEGA 60

(00025)

Cena 42,40 zł
VEGA 100
Szybki podgląd

VEGA 100

(00032)

Cena 56,04 zł
Pokazano 1-27 z 27 pozycji

Zasilacze elektroniczne wysokiej jakości

Wysoka jakość każdego zasilacza elektronicznego jest bardzo ważna, ponieważ pozwala on ochronić nie tylko cenne oświetlenie, lecz także użytkownika, przez zgubnym wpływem zwarć czy przeciążeń, które mogłyby razić go lub źle wpłynąć na pozostałą instalację elektryczną. Do tego dochodzi oczywiście zasilany sprzęt oświetleniowy, który jest bardzo podatny na wahania prądu. Z tego powodu powinno się znaleźć elektroniczne zasilacze do LEDów, które spełnią wszystkie oczekiwania. Takie modele udostępnia nasz elektromarket Ania.

Warto zamówić w naszym sklepie nowoczesne, elektroniczne zasilacze do LED. Technika produkcji sprawia, że zasilacze LED radzą sobie w każdej sytuacji. Mocne obudowy zapewniają sprawne odprowadzanie ciepła i w przeważającej większości można je stosować na zewnątrz. Żebrowana obudowa poprawia wymianę cieplną, przyczyniając się do dłuższego korzystania z danego egzemplarza zasilacza. Poza tym zasilacze do lamp ledowych dostępne są w konkurencyjnych cenach.

Zasilacz elektroniczny do oświetlenia

Każde oświetlenie wymaga stabilnego napięcia, w większości przypadków 12V DC. Zadaniem dla firm, które produkują zasilacze LED, jest wyposażenie ich w bardzo precyzyjny układ, który dopuszcza do oświetlenia bardzo stały prąd, nienoszący znamion zakłóceń, zwarć czy przeciążeń. Zapraszamy do składania zamówień na zasilacze do taśm LED i innych rodzajów oświetlenia LED.

Sprawdź też kategorie:

Zarejestruj Nowe Konto