Wtyczki i gniazda sieciowe

     Wtyczki i gniazda to jeden z elementów prawidłowego funkcjonowania elektroniki w domu, jak i w pracy. Wybór gniazd uzależniony jest od kilku czynników, które mogą mieć wpływ na nasze bezpieczeństwo. W serwisie internetowym Elektromarketania.pl znajdziecie Państwo szeroki wybór wtyczek, gniazd domowych i przemysłowych, pod kątem prowadzonej działalności. Dostępne są wtyczki gumowe, rozgałęźniki, gniazda tablicowe i wtyczki przenośne.

Rodzaje i modele wtyczek

Elektromarketarnia.pl oferuje Państwu szeroki wybór  wtyczek. Ich wybór zależy od sprzętu i elektroniki, która ma mieć kontakt z wtyczką. Prezentowane na stronie internetowej wtyczki gumowe 80052, skierowane są do napięcia o mocy maksymalnej 230V - ich klasa ochronna wynosi IP44. W ofercie sklepu znajdą Państwo też wtyczki przenośne F60064, które można stosować do określonej mocy prądu - maksymalnie 250V. Wtyczki przenośne posiadają określoną klasę ochronną, który wynosi IP67. Skala ochronna zapewnia Państwu bezpieczeństwo i jest kluczowym wyznacznikiem wyboru prawidłowej wtyczki.

Elektromarketania.pl w swojej ofercie sprzedażowej posiada oprócz wtyczek rozgałęźniki gumowe. To produkt, którego ostateczne podłączenie mocy może wynosić 250V. Rozgałęźnik posiada trzy wyjścia, z których każde ma identyczną akceptację napięcia. Producent wtyczek i gniazd dba o bezpieczeństwo i zdrowie użytkowników, dlatego dużą uwagę skupia na jakości oferowanych produktów. Prezentowany rozgałęźnik posiada klasę ochronną IP44, który zapewni Państwu bezpieczeństwo.

Gniazda tablicowe i ich przeznaczenie

Gniazda tablicowe swoje zastosowanie znajdą w każdym gospodarstwie domowym, biurze i zakładach przemysłowych. Oferowane gniazda na stronie Elektromarketarnia.pl wykonane są z materiału wytrzymałego na obciążenia mechaniczne oraz mają określoną specyfikę zastosowania. Są przeznaczone do napięcia 250V. Elektromarketarnia.pl współpracuje z firmami, które cenią sobie wysoki standard oferowanych usług oraz bezpieczeństwo. Do najważniejszych należą Bosch, Aksa, Dospel i EcoEnergy.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.