Taśmy LED

     Taśma LED posiada wiele praktycznych zastosowań, ale między innymi stanowi nowoczesną dekorację danego wnętrza. Poszczególne produkty z tej kategorii, dostępne na Elektromaretania.pl, różnią się od siebie rodzajem diod, częstotliwością ich rozmieszczenia, a także barwą emitowanego przez nie światła. Stanowią one doskonały akcent wyposażenia danego pomieszczenia, podkreślając jego nowoczesność i przywiązanie do stylistyki.

Taśmy LED 5m i ich zastosowanie

Produkty te stały się coraz częstszym wyposażeniem w naszych domach i mieszkaniach. Można z powodzeniem zastosować je jako podświetlenie paneli sufitowych, jak i również do udekorowania domów w czasie świąt i ważnych uroczystości. Ich różnorodne temperatury barw, od chłodnej białej aż po ciepłą żółtą, dają możliwość dopasowania temperatury do własnych potrzeb tak, by były jak najbardziej praktycznie i wpadały całkowicie w gust użytkowników.

Taśmy LED mogą być wykorzystane do oświetlenia różnych miejsc w domu, a przy tym także do stworzenia przyjemnego nastroju. Śmiało zatem można stosować je jako podświetlenie metalowych półek, w celu wyeksponowania ich zawartości. Inne, powszechnie znane zastosowanie taśmy LED, to oświetlenie trudno widocznych na pierwszy rzut oka miejsc, takich jak schody, gabloty, czy witryny sklepowe.

Czym wyróżnia się taśma LED 5 metrów?

Otóż ten rodzaj oświetlenia jest niezwykle ekonomicznym rozwiązaniem, wpływającym na oszczędność pieniędzy podczas opłacania rachunków za energię elektryczną, gdyż pobiera stosunkowo niewielką ilość prądu, w zamian dając dużą jak na wymiary i pobór prądu ilość światła. Dodatkowo, taśmy LED nie emitują szkodliwego promieniowania nadfioletowego oraz nie zawierają równie szkodliwej dla zdrowia rtęci. Można je formować w dowolne kształty, by w zamian otrzymywać efektowną wizualizację świetlną. Ich montaż jest niezwykle prosty i szybki, gdyż oferowane przez nas zestawy są gotowe do bezpośredniego podłączenia. W razie jakichkolwiek pytań nasi konsultanci chętnie pomogą i rozwieją wszelkie wątpliwości, zatem zapraszamy do kontaktu.

 

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.