Kategorie

Taśmy LED


Taśmy LED posiadają wiele praktycznych zastosowań, ale między innymi stanowią nowoczesną dekorację wnętrza. Poszczególne produkty z tej kategorii, dostępne w Elektromarket Ania, różnią się od siebie rodzajem diod, częstotliwością ich rozmieszczenia, a także barwą emitowanego przez nie światła. Taśmy LED (określane też jako paski LED i listwy LED) stanowią doskonały akcent wyposażenia danego pomieszczenia, podkreślając jego nowoczesność i przywiązanie do stylistyki. W tej kategorii znajdziesz też zasilacze do taśm LED.

Taśmy i Listwy LED - Paski, Zasilacze, Na Pilota i Baterie

Jest 104 produktów.

Pokazano 1-36 z 104 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 104 pozycji

Taśmy LED 5m i ich zastosowanie

Taśmy LED stały się częstym wyposażeniem w domach i mieszkaniach. Można z powodzeniem zastosować je jako podświetlenie paneli sufitowych, jak i również do udekorowania domów w czasie świąt i ważnych uroczystości. Ich różnorodne temperatury barw, od chłodnej białej aż po ciepłą żółtą, dają możliwość dopasowania temperatury do własnych potrzeb tak, by były jak najbardziej praktyczne i wpadały całkowicie w gust użytkowników. Sprawdź listwy LED dostępne w asortymencie i wybierz te, które najbardziej odpowiadają Twoim oczekiwaniom.

Taśmy LED mogą być wykorzystane do oświetlenia różnych miejsc w domu, a przy tym także do stworzenia przyjemnego nastroju. Śmiało zatem można stosować je jako podświetlenie metalowych półek, w celu wyeksponowania ich zawartości. Inne, powszechnie znane zastosowanie taśmy LED, to oświetlenie trudno widocznych na pierwszy rzut oka miejsc, takich jak schody, gabloty, czy witryny sklepowe. Praktyczna jest też taśma LED na pilota, która umożliwia zdalne sterowanie oświetleniem.

Czym wyróżnia się taśma LED 5 metrów?

Taśma LED jest niezwykle ekonomicznym rozwiązaniem, wpływającym na oszczędność pieniędzy podczas opłacania rachunków za energię elektryczną, gdyż pobiera stosunkowo niewielką ilość prądu, w zamian dając dużą jak na wymiary i pobór prądu ilość światła. Dodatkowo, taśmy LED nie emitują szkodliwego promieniowania nadfioletowego i nie zawierają równie szkodliwej dla zdrowia rtęci. Można je formować w dowolne kształty, by w zamian otrzymywać efektowną wizualizację świetlną. Ich montaż jest niezwykle prosty i szybki, gdyż oferowane przez nas zestawy są gotowe do bezpośredniego podłączenia. W razie jakichkolwiek pytań nasi konsultanci chętnie pomogą i rozwieją wszelkie wątpliwości, zatem zapraszamy do kontaktu.

Zapoznaj się też z ofertą w kategoriach:

Zarejestruj Nowe Konto