Wentylacja i ogrzewanie

     Wentylatory zapewniają odpowiedni przepływ powietrza w pomieszczeniach, zarówno tych mieszkalnych, jak i komercyjnych czy biurowych. Połączenie solidnego wykonania z bezpieczną i relatywnie cichą pracą pozwala na komfortowe odprowadzanie z wnętrz zawilgoconego i zanieczyszczonego, np. bakteriami, powietrza, podnosząc tym samym komfort ich codziennego użytkowania. Całość dopełnia nowoczesny i estetyczny design umożliwiający montaż urządzeń nawet w widocznych miejscach.

Wentylatory biurkowe, wyciągowe, przemysłowe i łazienkowe

Wentylator łazienkowy został zaprojektowany z myślą o pomieszczeniach sanitarnych, dzięki czemu z łatwością radzi sobie z odprowadzaniem nieprzyjemnych zapachów i wysoką wilgotnością powietrza. Z kolei jego przemysłowy odpowiednik to rozwiązanie do zadań specjalnych, dedykowane w szczególności halom, magazynowm i warsztatom. Tańszą alternatywą dla tego typu instalacji jest tradycyjny wentylator biurkowy.

Obecność wentylatora w pomieszczeniu znacząco podnosi komfort przebywania w nim. Nowoczesne urządzenia są zarówno bezpieczne w codziennym użytkowaniu, jak i potrafią poradzić sobie ze zbyt wysokimi lub niskimi temperaturami, chłodząc lub ogrzewając powietrze. A to wszystko przy jednoczesnym oczyszczaniu go z bakterii, pleśni i kurzu. Oprócz wentylatorów takich matek jak Vents czy Dospel warto również wzbogacić przestrzeń o czujniki tlenku węgla, regulatory obrotów i specjalistyczne wentylatory dachowe.

Zalety wentylatorów

Decydując się na montaż wentylatora łazienkowego, przemysłowego czy wyciągowego, można zapewnić sobie ciągły dopływ świeżego, oczyszczonego powietrza. Kwestia ta jest w szczególności istotna w przypadku alergików i osób z problemami układu oddechowego. Co więcej, urządzenia pozwalają na dowolne dostosowywanie mocy działania do potrzeb przebywających w pomieszczeniach pracowników czy domowników oraz zastępują wietrzenie w chłodnym okresie jesienno-zimowym. Wentylatory z wymiennikiem ciepła umożliwiają również ogrzewanie pomieszczeń, a tym samym obniżenie rachunków za energię cieplną.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.