Kategorie

Domofony


Nasz sklep internetowy Elektromarketania.pl posiada w swoim asortymencie domofony różnego rodzaju, które z pewnością spełnią oczekiwania każdego klienta. Domofon to takie urządzenie, z którym zapewne każdy z nas ma na co dzień styczność, szczególnie mieszkając w mieście. Gwarantuje ono komunikację głosową pomiędzy bramą do budynku lub domu, a słuchawką montowaną wewnątrz pomieszczeń. Komunikacja zapewniona jest na małych odległościach i doskonale się sprawdza na co dzień.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Rodzaje oferowanych domofonów

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju domofony, które pozwalają poznać tożsamość osoby stojącej za drzwiami. Domofony z kamerą przesyłają obraz do wnętrza mieszkania, czy domu, zdecydowanie podnosząc komfort i bezpieczeństwo domowników co zdaje się być nieocenione, w szczególności w aktualnych czasach. Poza wersjami wideo, posiadamy również wersje klasyczne, takie jak domofon urmet, który od lat ceniony jest na rynku teletechnicznym. Słuchawka posiada ergonomiczny kształt, dzięki czemu użytkowanie jest komfortowe i nie sprawia żadnych problemów.

Warto również zwrócić uwagę na wideodomofon z czytnikiem breloków, w skład którego wchodzi monitor kolorowy z wyświetlaczem LCD o przekątnej 7 cali oraz kamera przeznaczona do montażu natynkowego z daszkiem, która posiada wbudowany czytnik kluczy zbliżeniowych. Wszystkie modele przez nas oferowane, to nowoczesne i profesjonalne systemy, które z pewnością przydadzą się w Twoim domu, wzorowo spełniając swoje funkcje.

Domofon to niezbędne urządzenie w każdym domu

Domofony to nie tylko pierwszy krok do zapewnienia domownikom bezpieczeństwa. To również ograniczenie dostępu dostania się na posesję osobom niepożądanym. Poprawiając komfort dzięki odpowiedniej funkcjonalności, tworzą bezpieczną i domową atmosferę, gdyż domofony powinniśmy wybierać zgodnie z własnymi potrzebami i preferencjami. Nasza oferta jest zróżnicowana, zatem konsultanci chętnie doradzą w zakupie, by wybrany produkt spełnił wymagania i oczekiwania każdego klienta oraz rozwieją wszelkie wątpliwości.

Zarejestruj Nowe Konto