Kinkiety nad lusto / obraz

     Kinkiety to rodzaj oświetlenia montowany na ścianach, który daje bezpośrednie, nieco rozproszone światło, pomagające w codziennych czynnościach. Specjalne wersje nad lustro lub obraz są dłuższe i węższe, z kierunkiem światła ustawionym w konkretną stronę. Pozwala to na podkreślenie światłem pięknych malunków, lub na możliwość korzystania z uroków lustra w ciemnej toalecie, bądź przedpokoju.

Kinkiety nad lustro lub obraz to doskonały wybór

Właściwe oświetlenie konkretnych części wyposażenia domu przynosi efekt ekskluzywności, z czego warto skorzystać organizując punkty oświetleniowe. Za pomocą swojej długiej budowy, kinkiet oświetla w równomiernym stopniu cały obraz, zwracając na niego uwagę gości oraz domowników. Pozwala to na wyeksponowanie najnowszego zakupu, dzieła sztuki, czy nawet zdjęcia rodzinnego, które chcielibyśmy przedstawić w nieszablonowy sposób lub wyróżnić. Większość modeli to kinkiety LED nad obraz, które łączą w sobie cechy nowoczesnego oświetlenia, które przy okazji jest także niedrogie w eksploatacji, gdyż diody LED są energooszczędne.

Kinkiety nad lustro do łazienki pozwolą nam na rozjaśnienie twarzy, dlatego też doskonale sprawdzą się w ciemnych pomieszczeniach. Ich właściwa do stosowania w łazience klasa odporności, blokuje dostęp do wilgoci i nie pozwala na uszkodzenie cennych układów scalonych. Każdy model cechuje się mocnym światłem, które ma za zadanie wystarczająco intensywnie oświetlić twarz znajdującego się w łazience domownika. Duża liczba diod LED daje światło stosunkowo mocne, co pozwala na sprawne nałożenie make-upu, czy zadbanie o skórę twarzy. Piękny wygląd uzupełni nowoczesne łazienki i pozwoli na podkreślenie ich wystroju czy sposobu aranżacji.

Kinkiety nad lustro i nad obraz to rzecz, którą trzeba mieć!

Kinkiety dobrze dopasowane do aranżacji, pozwalają na zupełną zmianę wcześniejszego wyglądu danego mieszkania czy domu. Duża liczba kolorów, dostępnych w sklepie Elektromarketania.pl, daje pewność właściwego wyboru, spełniającego wszelkie potrzeby. Zapraszamy do złożenia zamówienia już dziś!

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.