Lampki biurkowe

     Lampki biurkowe stają się ostatnio bardzo modną dekoracją wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Źródła światła zarówno zapewniają pomieszczeniom odpowiednią jasność, jak i zmieniają ich wygląd, stanowiąc element ozdobny. Różnorodny design, w tym i ten nowoczesny, i stylowy oraz klasyczny, w połączeniu z energooszczędnymi rozwiązaniami LED pozwala na zapewnienie pokojom optymalnego oświetlania i zagwarantowanie komfortu wykonywania codziennych obowiązków.

Nowoczesna lampka biurowa i do makijażu

Zarówno lampka biurkowa, jak i jej makijażowy odpowiednik z reguły stanowią dodatkowe oświetlenie pomieszczeń. Z powodzeniem można wykorzystywać ich działanie w biurach, domowych gabinetach, salonach czy nawet w jadalniach na stole. Propozycje od takich marek jak Italux, Candellux, Helam, Ozcan, Zumaline czy Kanlux o doskonałych parametrach łączą w sobie funkcjonalność z ozdobnym wyglądem, dzięki czemu prezentują się znakomicie w pomieszczeniach o różnych stylach aranżacji.

Lampka biurkowa - jak wybrać odpowiednią?

Głównym zadaniem lampki biurkowej jest oświetlenie blatu w taki sposób, aby każdy jego centymetr kwadratowy był odpowiednio rozjaśniony i umożliwiał komfortowe pisanie, czytanie lub wykonywanie innej czynności. Decydując się na jej zakup, warto zwrócić uwagę na kilka parametrów. Jednym z nich jest moc - w tej kwestii znakomitym rozwiązaniem jest lampka biurkowa ledowa, zapewniająca więcej światła, niż jej tradycyjne odpowiedniki. Kolejną kwestią jest mobilność, czyli możliwość przenoszenia oświetlenia w różne miejsca. W tym przypadku sprawdzą się modele lekkie z długim, kilkumetrowym przewodem.

Równie istotne jest właściwe umiejscowienie lampki biurkowej. Produkt zapewniający światło kierunkowe powinien znaleźć się po stronie przeciwnej do ręki dominującej. Optymalna odległość żarówki od powierzchni wynosi maksymalnie 35 cm. Tak umieszczona lampa w połączeniu z naturalnymi promieniami słonecznymi stworzy idealne miejsce do pracy w komforcie dla oczu.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.