Lampki nocne i stołowe

     Lampki nocne i stołowe od wielu lat cieszą się niezmienną popularnością, którą zawdzięczają głównie swojej funkcjonalności, małym rozmiarom i możliwości umieszczenia w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. Eleganckie źródła światła znakomicie prezentują się zarówno na komodach, jak i nawet na ziemi. Klasyczne modele doskonale dopełnią przytulną przestrzeń, podczas gdy lampa stołowa glamour idealnie skomponuje się z wnętrzem zaaranżowanym w stylu nowoczesnym.

Dodatkowe oświetlenie dla przestrzeni domowych i komercyjnych

O ile lampka nocna powinna być umieszczana wyłącznie w domowych sypialniach czy hotelowych pokojach, tak jej stołowy odpowiednik znakomicie sprawdza się także w przestrzeniach komercyjnych. Wśród nich można wyróżnić firmowe biura, gabinety lekarskie czy nawet sale konferencyjne w przeróżnych instytucjach. Gustowne, praktyczne dodatki, które spełniają również funkcję dekoracyjną, dodadzą im elegancji i stylu.

Lampka stołowa i nocna może być wykonana z różnych materiałów - od szkła, przez metal, aż po tworzywo sztuczne. Tego typu źródła światła charakteryzują się niższą klasą odporności, niż ma to miejsce w przypadku ich zewnętrznych odpowiedników. Co ważne, większość modeli oświetlenia jest dostosowana do umieszczenia w nich energooszczędnych żarówek typu LED.

Lampka nocna dla dzieci i do sypialni

Lampka nocna do sypialni wydaje się być niezbędnym dodatkiem do pomieszczeń stworzonych specjalnie z myślą o odpoczynku i śnie. Przenośne i lekkie rozwiązania różnią się jednak od swoich tradycyjnych odpowiedników, stanowiących główne źródło światła we wnętrzu. Małe artykuły mają o wiele mniejszą moc, dlatego powinny być wykorzystywane wyłącznie jako dodatkowe oświetlenie. Warto zwrócić również uwagę na ich funkcjonalność - np. długi przewód, włącznik w wygodnym miejscu czy możliwość przenoszenia. Podobnie jest w przypadku lampki nocnej dla dzieci. Oświetlenie dedykowane pokojom najmłodszych członkom rodziny powinno dodatkowo urzekać kolorowym i pełnym wzorów wyglądem, który dopełni wystrój pokoju pociechy.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.