Oświetlenie dla dziecka

Oświetlenie dla dziecka: lampy sufitowe, nocne, wiszące, ścienne, biurkowe

Lampy dziecięce powinny być kolorowe i wręcz bajkowe oraz wyróżniać się ozdobnym wyglądem. Dlatego ważne jest, aby zarówno główne, jak i dodatkowe oświetlenie do pokoju maluchów było ciekawe i pod względem barw, i kształtów. W ten sposób udekorują wnętrze jednocześnie podnosząc jego funkcjonalność i komfort zabaw, czytania czy nauki po zapadnięciu zmroku. Lampy takich marek jak Nowodvorski, Ideus, Kanlux, Candellux, Ozcan i Italux stanowią idealne dopełnienie dziecięcej przestrzeni.

Oświetlenie dla dziecka

Jest 233 produktów.

Pokazano 1-36 z 233 pozycji

Aktywne filtry

Lampa dla dziecka - ścienne, sufitowe, nocne i biurkowe źródła światła

Lampy dla dziecka, pochodzące od popularnych producentów oświetlenia, urzekają różnorodnymi i oryginalnymi formami. Oprócz tych tradycyjnych nie zabrakło także produktów w kształcie chmurek, piłki nożnej, pojazdów czy postaci bajkowych. Dzięki temu są wręcz idealne do stworzenia w pomieszczeniu magicznej atmosfery i zapewnienia dziecku wymarzonej przestrzeni do zabaw, rysowania i wspólnego czytania na dobranoc.

Wybierając lampę sufitową, ścienną, biurkową lub nocną dla dziecka, warto zdecydować się na nowoczesne i energooszczędne technologie. Przypadkowe pozostawienie zapalonego światła może powodować wzrost rachunków za energię, a niespodziewane przepalenie się żarówki skutkować utrudnionym poruszaniem się pomiędzy zabawkami. Znakomitym rozwiązaniem są lampy dla dziecka LED, cenione za swoją długą żywotność, energooszczędność i dużą moc świecenia.

Lampy niezbędne w pokoju dziecka

Najważniejszym elementem oświetlenia w pokoju dziecięcym jest oczywiście lampa sufitowa, która stanowi jego główne źródło i rozjaśnia większość powierzchni pomieszczenia. Równie istotne jest tzw. doświetlenie innych kątów wnętrza, np. miejsca do nauki czy okolic łóżka, które zagwarantują komfortowe warunki do zabaw i nauki oraz ułatwią zasypianie w przypadku maluchów bojących się ciemności. Lampka biurkowa dla dziecka powinna być przenośna i zasilana na energię prosto z gniazdka, podczas gdy ta nocna może również przybierać formę kinkietu ściennego