Oprawy najazdowe

     Elektromarketania.pl to doskonały partner z dziedziny osprzętu elektroinstalacyjnego oraz oświetlenia. Nowoczesne rozwiązania, szeroki asortyment, korzystne ceny czy produkty najlepszych światowych dostawców - te zalety dostępne są dla każdego z naszych klientów. Branża elektryczna nie ma przed nami tajemnic. Skorzystaj z naszego doświadczenia i daj się oświecić. Sprawdź nasz katalog jednego z najnowocześniejszych rozwiązań -  opraw najazdowych!

Oprawy najazdowe

Przedstawiamy nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie oświetlenia outdoorowego. Oprawy najazdowe oparte na żarówkach LED to połączenie dużej ilości światła, małego poboru energii, oraz trwałego wykonania, odpornego nie tylko na warunki zewnętrzne. Oświetl swoją posesję, uzyskując wspaniały efekt. Oprawy najazdowe łączą w sobie walory estetyczne oraz praktyczne, stanowiąc świetne rozwiązanie dla oświetlenia na Twojej posesji.

Oprawy najazdowe wykonane są z odpowiednio trwałych tworzyw sztucznych oraz metalu. Takie rozwiązanie jest niezbędne, ponieważ jak sama nazwa wskazuję, oprawy najazdowe powstały z myślą o podświetlaniu drogi do i samego podjazdu. Muszą zatem być odporne na działanie mechaniczne związane z najechaniem na nie ciężkiego pojazdu. Wymóg trwałości łączy się również z faktem, że jako oświetleniu zewnętrznemu, oprawom najazdowym muszą przysługiwać właściwości, które zapewnią odporność na zmienne warunki atmosferyczne.

Najpopularniejsze zastosowania opraw najazdowych

Oprawy najazdowe świecą pionowym strumieniem światła, co umożliwia uzyskanie niesamowitego efektu wizualnego. Spiszą się doskonale nie tylko jako funkcjonalne oświetlenie podjazdu, ale również jako element wyznaczający trakt komunikacyjny na zewnątrz Twojego domu lub firmy ścieżek czy miejsc parkingowych. Doskonale spiszą się również jako element dekoracyjny chodników, lub ich doświetlenie. Jest to idealne oświetlenie, kiedy chcemy mocniej zaakcentować jeden z elementów wystroju naszego zewnętrznego. Zastosowanie technologii LED zapewnia długą żywotność i mocne światło.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.