Plafony

     W tej kategorii zebraliśmy najpiękniejsze, wysokiej jakości plafony zewnętrzne, które gwarantują nie tylko efektowny wygląd, ale również są źródłem rozproszonego światła. Plafony zewnętrzne sufitowe, jak i te dedykowanego do użytku wewnątrz pomieszczeń np. przy patio to zazwyczaj płaskie punkty świetlne o sporej rozpiętości, które mają za zadanie oświetlić całe pomieszczenie lub część przestrzeni zewnętrznej. Mogą stanowić główne źródło światła w danym pomieszczeniu. Oferujemy nowoczesne, ekonomiczne plafony LED zewnętrzne, a także oświetlenie klasyczne. Duży wybór, dostępny w sklepie Elektromarketania.pl, z pewnością zachęci do zakupu, a najwyższa jakość lamp oferowanych przez każdego producenta spowoduje, że Twój ogród i elewacja nabiorą modnego wyglądu.

Plafony zewnętrzne — nowoczesny sposób na oświetlenie ogrodu i hallu

Plafony ogrodowe to zazwyczaj płaskie i okrągłe lub prostokątne punkty świetlny o dużej rozpiętości. Za pomocą wielu ułożonych wewnątrz diod LED oświetlone zostaje całe wnętrze plafonu, zaś światło wychodzi poprzez półprzezroczystą, płaską pokrywę dolną. Daje to efekt świecącego równomiernie okręgu lub kwadratu, który podkreśla zjawiskowość każdego pomieszczenia. Dostępne w sklepie Elektromarketania.pl plafony zewnętrzne LED, cechują się nie tylko nowoczesną stylistyką, ale także wysoką jakością, która zaspokoi potrzeby każdego klienta. Dzięki niskiej obudowie plafony zewnętrzne sufitowe sprawdzą się także w bardzo niskich pomieszczeniach, gdyż nie zabiorą w nim cennego miejsca.

Modny plafon zewnętrzny na taras, balkon i nad zabudowane patio

Świetnym rozwiązaniem na oświetlenie nadbudowy nad tarasem, loggią, czy balkonem są prezentowane w tej kategorii nowoczesne plafony zewnętrzne. Plafon LED zewnętrzny, dzięki swojej ponadczasowej formie ma naprawdę wiele zastosowań — dobrze dopasowany, jest odporny na działanie wilgoci i innych negatywnych czynników środowiskowych, dzięki czemu będzie bezawaryjnie i efektownie oświetlał przestrzeń outdoorową. Takie właściwości gwarantuje plafon IP44. Wszystkie dostępne na Eletromarketania.pl plafony sufitowe zewnętrzne, prezentują zarówno nowoczesne, jak i klasyczne podejście do aranżacji. Plafon zewnętrzny LED w stonowanej, prostej wersji, doskonale sprawdzi się na elewacji, balkonie lub patio utrzymanych w jednolitej, subtelnej kolorystyce, a bogate wersje plafonów „z pazurem” uzupełnią nawet bardzo awangardowe i ekstrawaganckie przestrzenie.

Ekonomiczne plafony ogrodowe

Wybierając plafony ogrodowe, możesz również zwrócić uwagę na koszty ich użytkowania. Diody LED pozwalają na tańsze użytkowanie lamp, dzięki ich dużej energooszczędności i dają również bardzo równomierny rozkład światła wewnątrz plafonu. Tworzy to efekt bardzo miękkiego, rozproszonego oświetlenia, które rewelacyjnie nadaje się do wieczornego czytania na tarasie, czy oświetlania miejsc przy patio, w których spędza się bardzo dużo czasu. Wybierając plafon zewnętrzny ogrodowy, zobacz czy jest dostępny w technologii LED.

Plafon klasyczny, czy nowoczesny?

Zarówno zewnętrzne nowoczesne w modnej odsłonie downlight, jak i inne plafony ogrodowe są dostępne w naszej ofercie. To płaskie lampy ogrodowe, takie jak:

  • plafon zewnętrzny kwadratowy,
  • plafon zewnętrzny czarny,
  • plafon zewnętrzny prostokątny,
  • plafon zewnętrzny biały,
  • plafon zewnętrzny okrągły,
  • plafon zewnętrzny brązowy,
  • duży plafon zewnętrzny ze szklaną nadbudową.

Plafony zewnętrzne z Elektromarket Ania to najlepszy wybór na efektowne wykończenie ogrodu, tarasu, balkonu, czy też elewacji Twojego biura lub domu. Sprawdź również, co znajdziesz w pozostałych kategoriach naszego sklepu. Oferujemy również lampy ogrodowe wiszące, oświetlenie do domu i wiele innych produktów z szeroko pojętej branży elektronicznej.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.