Filtruj według

Marka

Marka

Średnica

Średnica

Kule ogrodowe

Kule ogrodowe, lampy stojące do ogrodu

Lampy ogrodowe typu kula idealnie sprawdzają się jako oświetlenie mniejszych i większych posesji. Różnorodne rozmiary i modele, które dodatkowo różnią się sposobem wykończenia, umożliwiają znalezienie oświetlenia dopasowanego do potrzeb każdego właściciela domu, obiektu biurowego czy instytucji. Produkty imitujące kamień lub te o szklistym i matowym wykończeniu, pochodzące między innymi od marek Cumulus Nowodvorski i Kanlux Idava, zapewnią bezpieczeństwo w ogrodzie po zmroku.

Kule ogrodowe

Subcategories

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Kula ogrodowa - nowoczesny sposób na oświetlenie posesji

Lampy ogrodowe typu stojąca kula mogą być wykorzystywane jako elementy dekoracyjne posesji, główne lub dodatkowe oświetlenie ogrodowe, a także jako doświetlenie ciągów komunikacyjnych. Dedykowane montażowi zewnętrznemu produkty charakteryzują się wysokim stopniem IP. Oznacza to, że są dobrze chronione przed działaniem czynników zewnętrznych, takimi jak wilgoć, opady, niskie temperatury czy pył i kurz.

Tego typu źródła światła, będące znakomitą alternatywą dla tradycyjnych latarni, są wykonane z trwałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa. W zależności od modelu lampy ogrodowej, kule montuje się na szpikulec, przykręca do podłoża lub po prostu ustawia na ziemi. Oprócz zadbania o odpowiednie rozmieszczenie dodatkowego oświetlenia, warto również upewnić się, że dedykowane mu włączniki zostały umieszczone w widocznym i łatwo dostępnym miejscu.

Lampa ogrodowa LED w kształcie kuli

Na przestrzeni ostatnich lat zarówno w domach, jak i ogrodach coraz chętniej wykorzystuje się oświetlenie typu LED. Nowoczesne rozwiązanie zdobyło popularność ze względu na swoją energooszczędność, dzięki której pobiera nawet do 90% mniej energii niż swoje tradycyjne odpowiedniki. Lampa ogrodowa LED typu kula jest więc znakomitym rozwiązaniem na dużych posesjach, które wymagają umieszczenia wielu źródeł światła. Duża moc działania i odporność na uszkodzenia mechaniczne czynią ją znakomitym oświetleniem zewnętrznym.