Kule ogrodowe

Lampy ogrodowe kule idealnie sprawdzają się jako oświetlenie mniejszych i większych posesji. Różnorodne rozmiary i modele, które dodatkowo różnią się sposobem wykończenia, umożliwiają znalezienie oświetlenia dopasowanego do potrzeb każdego właściciela domu, obiektu biurowego czy instytucji. Produkty imitujące kamień lub te o szklistym i matowym wykończeniu, pochodzące między innymi od marek Cumulus Nowodvorski i Kanlux Idava, zapewnią bezpieczeństwo w ogrodzie po zmroku.

Kula ogrodowa - nowoczesny sposób na oświetlenie posesji

Lampy ogrodowe typu kule mogą być wykorzystywane jako elementy dekoracyjne posesji, główne lub dodatkowe oświetlenie ogrodowe, a także jako doświetlenie ciągów komunikacyjnych. Dedykowane montażowi zewnętrznemu produkty charakteryzują się wysokim stopniem IP. Oznacza to, że są dobrze chronione przed działaniem czynników zewnętrznych, takimi jak wilgoć, opady, niskie temperatury, czy pył i kurz.

Tego typu źródła światła, będące znakomitą alternatywą dla tradycyjnych latarni, są wykonane z trwałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa. Oświetlenie - ogrodowe kule w zależności od modelu, montuje się na szpikulec, przykręca do podłoża lub po prostu ustawia na ziemi. Oprócz zadbania o odpowiednie rozmieszczenie dodatkowego oświetlenia, warto również upewnić się, że dedykowane mu włączniki zostały umieszczone w widocznym i łatwo dostępnym miejscu.

Lampa ogrodowa LED w kształcie kuli

Na przestrzeni ostatnich lat zarówno w domach, jak i ogrodach coraz chętniej wykorzystuje się oświetlenie typu LED. Nowoczesne rozwiązanie zdobyło popularność ze względu na swoją energooszczędność, dzięki której pobiera nawet do 90% mniej energii niż swoje tradycyjne odpowiedniki. Lampy kule ogrodowe oferowane przez Elektromarket Ania są więc znakomitym rozwiązaniem na dużych posesjach, które wymagają umieszczenia wielu źródeł światła. Duża moc działania i odporność na uszkodzenia mechaniczne czynią ją znakomitym oświetleniem zewnętrznym. Wśród naszych produktów dostępne jest także funkcjonalne oraz estetyczne oświetlenie domowe.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.