Żarówki filamentowe

     Żarówki filamentowe to na ten moment jedne z najmodniejszych ich rodzajów, które zazwyczaj są stosowane w pomieszczeniach utrzymanych w stylu loftowym. Dzięki ich industrialnej efektowności, mają zastosowanie nawet w restauracjach czy miejscach użytku publicznego. Żarówki te spełniają się jednak nie jako źródło światła, gdyż są do tego celu zbyt słabe, a jako ozdoba, którą warto zastosować w większości rodzajów mieszkań, od nowoczesnych, aż po klasyczne. 

Żarówka filamentowa rozbudzi każde mieszkanie

Żarówka filamentowa to taki rodzaj oświetlenia, który nie służy generowaniu dużej ilości światła, a jedynie ozdabianiu pomieszczeń. Zazwyczaj stosuje się je do przezroczystych kloszy, które pozwalają na eksponowanie jej piękna. W oryginale, żarówki te były zwykłymi żarówkami wolframowymi o bardzo niewielkiej mocy, zaś teraz miejsce to przejęły filamenty LED, które są energooszczędne i bardzo wytrzymałe na zużycie. Jedyną różnicą jest to, że wewnętrzna dioda LED zawsze jest prosta, zaś oryginalne żarówki filamentowe posiadały zakręcony wolfram. Jednak niezależnie od tego, zarówno jedne, jak i drugie prezentują się okazale pod sufitem lub na biurku.

Dzięki dużej energooszczędności, żarówki filamentowe nie generują dużych rachunków za prąd, gdyż wykorzystują technikę LED’ową. Mnogość końcówek zapewnia możliwość ich zastosowania praktycznie w każdym gniazdku lampki nocnej czy lampy ściennej, bądź sufitowej, a niska cena pozwala na zakup kilku sztuk, które upiększą każdy pokój w naszym domu lub mieszkaniu. W firmie Elektromarketania.pl oferujrmy bardzo szeroki wybór żarówek filament, które zapewnią w mieszkaniu ciepłą, przytulną atmosferę i nowoczesny wygląd.

Żarówka LED filament to najnowszy krzyk mody

Żarówki filament są obecne wszędzie, od prasy tyczącej się urządzania wnętrz, aż po telewizję. Ludzie zdają się doceniać atrybuty takich żarówek, które stają się jednymi z częściej wybieranych akcesoriów oświetleniowych do domu. Za ich pomocą można odzyskać życie wielu, wcześniej nieużywanych lampek, które zyskują nowy blask.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.