Filtruj według

Moc

Moc

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Temperatura barwowa

Temperatura barwowa

Kształt

Kształt

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 17,00 zł - 20,00 zł

Żarówki filamentowe

Żarówki LED filament

Żarówki filamentowe to na ten moment jedne z najmodniejszych ich rodzajów, które zazwyczaj są stosowane w pomieszczeniach utrzymanych w stylu loftowym. Dzięki ich industrialnej efektowności, mają zastosowanie nawet w restauracjach czy miejscach użytku publicznego. Żarówki te spełniają się jednak nie jako źródło światła, gdyż są do tego celu zbyt słabe, a jako ozdoba, którą warto zastosować w większości rodzajów mieszkań, od nowoczesnych, aż po klasyczne.  

Żarówki filamentowe

Subcategories

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-36 z 40 pozycji

Aktywne filtry

Żarówka LED 15W XLED A70 filement CIEPŁA

(29639)
22,99 zł Cena

Kanlux XLED łączy w sobie najlepsze cechy tradycyjnych żarówek i nowoczesnych źródeł światła LED. Dlatego mówimy o serii XLED,...

Żarówka filamentowa rozbudzi każde mieszkanie

Żarówka filamentowa to taki rodzaj oświetlenia, który nie służy generowaniu dużej ilości światła, a jedynie ozdabianiu pomieszczeń. Zazwyczaj stosuje się je do przezroczystych kloszy, które pozwalają na eksponowanie jej piękna. W oryginale, żarówki te były zwykłymi żarówkami wolframowymi o bardzo niewielkiej mocy, zaś teraz miejsce to przejęły filamenty LED, które są energooszczędne i bardzo wytrzymałe na zużycie. Jedyną różnicą jest to, że wewnętrzna dioda LED zawsze jest prosta, zaś oryginalne żarówki filamentowe posiadały zakręcony wolfram. Jednak niezależnie od tego, zarówno jedne, jak i drugie prezentują się okazale pod sufitem lub na biurku.

Dzięki dużej energooszczędności, żarówki filamentowe nie generują dużych rachunków za prąd, gdyż wykorzystują technikę LED’ową. Mnogość końcówek zapewnia możliwość ich zastosowania praktycznie w każdym gniazdku lampki nocnej czy lampy ściennej, bądź sufitowej, a niska cena pozwala na zakup kilku sztuk, które upiększą każdy pokój w naszym domu lub mieszkaniu. W firmie Elektromarketania.pl oferujrmy bardzo szeroki wybór żarówek filament, które zapewnią w mieszkaniu ciepłą, przytulną atmosferę i nowoczesny wygląd.

Żarówka LED filament to najnowszy krzyk mody

Żarówki filament są obecne wszędzie, od prasy tyczącej się urządzania wnętrz, aż po telewizję. Ludzie zdają się doceniać atrybuty takich żarówek, które stają się jednymi z częściej wybieranych akcesoriów oświetleniowych do domu. Za ich pomocą można odzyskać życie wielu, wcześniej nieużywanych lampek, które zyskują nowy blask.