Kinkiety ze szkła

     Kinkiet ścienny jest najczęściej wykorzystywany jako dodatkowe źródło światła w miejscach, których nie oświetla główna lampa w pomieszczeniu. Jego montaż jest wskazany w takich przestrzeniach, jak ta w przedpokoju nad schodami, w łazience nad lustrem czy nawet nad łóżkiem w sypialni. Nowoczesne, szklane dodatki znakomicie dopełniają wnętrza i dodają im elegancji przy jednoczesnym rozjaśnieniu danego kąta.

Kinkiet do każdego pomieszczenia

Jedną z najchętniej wybieranych form oświetlenia jest kinkiet łazienkowy, montowany przede wszystkim nad lustrem. W przypadku chęci umieszczenia tego typu lampy w pomieszczeniach sanitarnych należy decydować się na modele o zwiększonej odporności na wilgotność i wysokie temperatury. Szklane kinkiety o różnej ilości punktów świetlnych pozwolą na rozjaśnienie przestrzeni bez obaw o ich uszkodzenie.

Równie popularny jest kinkiet do sypialni, który chętnie umieszcza się nad łóżkiem lub tuż przy stoliku nocnym. Dodatkowe źródło światła umożliwia komfortowe czytanie książek, rozwiązywanie krzyżówek czy po prostu oświetla pomieszczenie z mniejszą mocą w trakcie przygotowań do snu. Nowoczesne formy, np. w kształcie kwadratu czy prostokąta o opływowych bokach, pozwalają na łatwe dopasowanie wyglądu lampy do stylu aranżacji pomieszczenia. Kinkiet ścienny równie znakomicie sprawdzi się w jadalniach, salonach i przedpokojach oraz przestrzeniach komercyjnych.

Kinkiet ścienny - dodatkowe źródło światła w nowoczesnej odsłonie

Kinkiet ścienny ze szkła to przede wszystkim połączenie elegancji i stylowego designu z funkcjonalnością. Umieszczenie go w przestrzeni pozwala na odpowiednie oświetlenie wszystkich kątów przy jednoczesnym zachowaniu estetyki wnętrza. Bez względu na to, w jakim pomieszczeniu zostanie on zamontowany, warto wybierać te dopasowane do żarówek typu LED. Wykorzystanie kinkietu we wnętrzach mieszkalnych umożliwia stworzenie w nich wyjątkowego klimatu i nastroju, ozdobienie ich i ograniczenie ilości zużywanej codziennie energii.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.