Kategorie

Filtruj według

Marka

Kolor

Klasa szczelności

Przyłącza - zaciski

Sposób montażu

Z ramką / bez ramki

Włączniki światła nowoczesne - dodykowe


Włączniki światła, które w branżowej nomenklaturze noszą nazwę łączników to i to małe, elektroniczne akcesoria obecne w każdym domu, biurze i innym miejscu, w którym korzysta się z oświetlenia i innych sprzętów zasilanych energia elektryczną. Włącznik światła z naszego sklepu przybiera różne formy, kolory i może mieć zarówno wszechstronne, jak i ukierunkowane zastosowanie. Włączniki do światła najczęściej można spotkać w formie kwadratu lub prostokąta, o jednym czy dwóch biegunach. Łącznik, działając stale w każdym domu, ma za zadanie odcinać oraz dopuszczać prąd do świateł. Jeśli interesują Cię włączniki do światła nowoczesne, lub intuicyjny włącznik światła dotykowy — zobacz, co w tej kategorii oferuje Elektromarket Ania.

Włączniki Światła Nowoczesne - Podykowe, Podwójne, Nadtynkowe

Jest 760 produktów.

Pokazano 1-36 z 760 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 760 pozycji

Włącznik światła — rodzaje

Włącznik do światła nie ma skomplikowanej budowy. Zasada działania tego elementu polega w większości na tym samym, otóż przy jednym położeniu panelu łącznika odcina on prąd zasilający przykładowo lampę, zaś przy drugim położeniu dopuszcza go, co powoduje jej rozświetlenie. Odcinanie i wznawianie przepływu energii sterowane jest dłonią użytkownika — również w przypadku włączników dotykowych z ultraczułym panelem. Wiele dostępnych rodzajów łączników światła zdecydowanie poprawia funkcjonowanie całego domu. Wśród głównych typów wyróżniamy między innymi:

  • Włącznik jednobiegunowy, który obejmuje działaniem tylko jedno źródło oświetlenia. Łączniki pojedyncze zalicza się do najpopularniejszych.

  • Włącznik światła schodowy, polega na możliwości zapalenia światła w jednym miejscu, a zgaszenie w innym, przykładowo po pokonaniu schodów.

  • Łączniki świecznikowe, które obejmują działaniem kilka źródeł światła, obsługiwanych w jednym miejscu.

  • Włącznik światła podwójny — dwubiegunowy, który pozwala na obsługę dwóch źródeł światła, w ramach jednego włącznika. Włączniki podwójne są często wybierane przy oświetleniu pomieszczeń z wieloma źródłami światła (np. w przypadku oczek sufitowych).

  • Włącznik światła ze ściemniaczem, który umożliwia nie tylko włączanie i wyłączanie światła, ale również indywidualne ustawienie jego natężenia. Taką opcję oferuje najczęściej włącznik światła okrągły lub włącznik światła dotykowy.

Niezależnie od tego, czy interesują Cię dotykowe włączniki światła, czy też klasyczny włącznik światła natynkowy — w naszym sklepie znajdziesz szybko rozwiązanie idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb montażu. W tej kategorii kupisz również łączniki hotelowe, wygodne w obsłudze i praktyczne włączniki żaluzjowe, włączniki krzyżowe i wiele innych. Jeśli włączniki światła podwójne nie pomogą ci zoptymalizować kontroli nad oświetleniem w danym pomieszczeniu, sprawdź jeszcze włączniki potrójne, które gwarantują jeszcze więcej możliwości.

Włączniki światła — niezbędne w każdym miejscu

Niezależnie od sposobu oświetlenia domu czy mieszkania, w każdym z nich swoje miejsce mają odpowiednie łączniki światła. To za ich pomocą domownicy mogą zdecydować o włączeniu lub wyłączeniu światła, zaś wybór konkretnego rodzaju usprawni ten proces i spowoduje brak pomyłek we włączaniu danego źródła światła.

W sklepie Elektromarketania.pl dostępne są najwyższej jakości wyłączniki światła, które spełnią swoje zadanie w każdym pomieszczeniu. Warte zakupu modele z pewnością będą służyć niezawodnie przez bardzo długi czas. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.

Zarejestruj Nowe Konto