Akcesoria do gniazdek i włączników

     Każde pomieszczenie bez względu na to, czy jest to mieszkanie, dom, garaż czy piwnica nie może obejść się bez gniazdek elektrycznych. Do ich montażu przydadzą się akcesoria typu puszki i zaślepki. W ofercie sklepu Elektromarketania.pl znajdziesz wszystkie niezbędne produkty w różnych wariantach. Oferujemy produkty między innymi takich marek jak Schneider Electric, Berker czy Ospel. Poznaj szczegóły!

Doskonałej jakości akcesoria elektryczne od Elektromarketania.pl

Podczas przeprowadzania remontu lub budowy domu jednym z niezbędnych akcesoriów będzie zaślepka gniazda elektrycznego. W naszym sklepie możesz wybrać kompletny model z ramką do gotowego montażu lub samą zaślepkę gniazdka, jeśli obudowę już posiadasz. Dokonując wyboru warto rozważyć zakup modeli wykonanych z materiałów o zwiększonej trwałości i odporności na promieniowanie UV. Dzięki temu produkt nie będzie odbarwiał się pod wpływem promieni słonecznych a co za tym idzie będzie dłużej spełniał swoją funkcję.

Zaślepki do gniazdka występują zarówno w klasycznych barwach bieli i kremu, jak i bardziej nowoczesnych. Aranżując przestrzeń można pokusić się o kolor aluminium, stali, brązu oraz antracytu, by dodać przestrzeni charakteru i wyrazistości. Prosta forma oraz szeroki asortyment sklepu Elektromaketania.pl pozwala na swobodne rozplanowanie instalacji zarówno w mieszkaniu, pomieszczeniu przemysłowych, garażu czy innym miejscu wymagającemu innowacyjności.

Puszki instalacyjne renomowanych marek

Sklep Elektromarketania.pl oferuje szeroki zakres akcesoriów światowych i uznanych marek takich jak Schneider Electric, Berker, Simon Kontakt, Ospel, Kos Electric czy Karlik. Oprócz zaślepek do gniazdka w sklepie można znaleźć puszki naścienne pozwalające zamontować produkty podtynkowe jako natynkowe z zachowaniem pełnej funkcjonalności i łatwej instalacji. W ramach asortymentu dostępne są poziome wersje pojedyncze, podwójne, potrójne, poczwórne, a nawet pięciokrotne. Z pewnością warto skorzystać z atrakcyjnej ceny i szerokiego wachlarzu produktów.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.