Gniazdka instalacyjne

     Gniazdka elektryczne to, z oczywistych względów, niezbędne wyposażenie każdego domu i mieszkania. Swoim działaniem doprowadzają do pomieszczeń energię elektryczną, którą można wydatkować poprzez zasilenie urządzeń domowych. Przybierają różne formy, a wszystkie z nich dostępne są w naszym sklepie w najwyższej jakości. Za pomocą dostępnych tutaj gniazdek, możesz wykończyć cały dom lub mieszkanie, z zapewnieniem o trwałości każdego z nich.

Gniazdo elektryczne bywa najważniejszą częścią mieszkania

Form i wyglądów gniazdek elektrycznych jest bardzo wiele i wszystkie z nich mają jedno zadanie, mianowicie doprowadzają prąd do obiegu domowego. Ze względu na niebezpieczeństwo porażenia, każde gniazdko powinno być atestowane i posiadać wszelkie zabezpieczenia. Gniazda elektryczne natynkowe są spotykane najczęściej i przybierają głównie formę wypustek w niskich rejonach mieszkań. Wersje pojedyncze nie obciążają układów i przydają się wszędzie tam, gdzie ma być z nich zasilany prądożerny przedmiot, taki jak kuchenka mikrofalowa czy lodówka.

Wersje z klapką służą jako zabezpieczenie przed zalaniem i stosuje się je głównie w miejscach narażonych na zachlapania, jak łazienki czy kuchnie. Szeroki wybór kolorystyczny daje każdemu klientowi możliwość uzupełnienia kolorów ścian czy aranżacji pomieszczeń. Najczęściej wybieraną barwą jest jednak nieustannie biel, która sprawdza się bardzo dobrze jako gniazdko, które każdy rozpoznaje. Wersje o wykończeniu przypominającym aluminium prezentują się elegancko, a kremowe będą pasować do beżowych czy brązowych ścian.

Gniazdo elektryczne zewnętrzne

Niektóre gniazda, dzięki specjalnej budowie, mogą być stosowane na zewnątrz, gdyż nie dopuszczają do wnętrza ani wody, ani śniegu. Mocno przylegająca klapka i doskonałe dopasowanie, pozwala na użytkowanie tych gniazdek nawet w ogrodzie. Niezależnie od ich wyboru, wszystkie modele dostępne w sklepie Elektromarketania.pl, są najwyższej jakości i posiadają rozwiązania, które przyczynią się do bezpiecznego korzystania z przedmiotów zasilanych energią elektryczną.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.