Ramki

     W każdym pomieszczeniu, zarówno tym zaprojektowanym na nowo jak i odświeżonym, zachodzi potrzeba zamontowania nowych wyłączników prądu lub gniazd elektrycznych. Jednak ich montaż często wymaga także zastosowania ramek, które dają bardzo nowoczesny efekt końcowy, a także spełniają praktyczną rolę. Dzięki sporej wielkości doskonale chronią ściany od śladów odcisków palców. W Elektromarketania.pl dostępna jest ramka do gniazd elektrycznych w wielu wersjach.

Ramka gniazda elektrycznego dodaje nowoczesności

Ramka na gniazdka, dzięki swojej prostej budowie, doskonale uzupełni każde mieszkanie i pomieszczenie. Powiększy optycznie gniazdo i wzorowo ochroni ścianę dookoła przed odciskami palców, a także zakryje nieestetyczne miejsce montażowe. Dzięki wielu kolorom można je dopasować zarówno pod kolor gniazda elektrycznego, a także pod kolor ścian wokół. W ofercie Elektromarketania.pl znajdziemy szeroki wybór ramek na gniazdka, które sprawdzą się w każdym domu lub mieszkaniu, zapewniając atrakcyjny efekt wizualny, jak i ochronę farb ściennych przed zabrudzeniem.

Cechą wspólną wszystkich ramek na gniazda elektryczne jest z pewnością połączenie efektu wizualnego z praktycznością. Wybierając ciekawy kolor można zupełnie odmienić przestrzeń w danym pomieszczeniu i osiągnąć bardzo ciekawą aranżację. Ramka do gniazdka wykończona w kolorze “aluminium” nada efekt loftowy, zaś beżowa barwa satynowa podkreśli domową ciepłotę. Z kolei ramka czarna z pewnością spodoba się wielbicielom futurystycznych pokoi i to zarówno z białymi, jak i czarnymi ścianami. Kontrast będzie wyglądał wspaniale, warto się o tym przekonać na własne oczy.

Ramka odświeży każde pomieszczenie

Nieestetyczne zabrudzenia wokół gniazdek są spotykane na każdym kroku i ciężko ich uniknąć. Podłączanie przewodów do gniazd nocą szybko okazuje się karkołomnym zadaniem, co widać gołym okiem na drugi dzień w postaci zabrudzeń od dłoni i zarysowań ściany od wtyczki. Warto zadbać o estetykę pomieszczeń dostępnymi w Elektromarketania.pl ramkami do gniazd elektrycznych, które zapewnią w pokojach nowoczesny bądź ciepły efekt, a także ochronę przed zniszczeniem ścian.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.