Kategorie

Filtruj według

Marka

Kolor

Klasa szczelności

Liczba zespołów

Ramki


W każdym pomieszczeniu, zarówno tym zaprojektowanym na nowo jak i odświeżonym, zachodzi potrzeba zamontowania nowych wyłączników prądu lub gniazd elektrycznych. Jednak ich montaż często wymaga także zastosowania ramek, które dają bardzo nowoczesny efekt końcowy, a także spełniają praktyczną rolę. Dzięki sporej wielkości doskonale chronią ściany od śladów odcisków palców. W Elektromarketania.pl dostępna jest ramka do gniazd elektrycznych w wielu wersjach.

Ramki do gniazdek, włączników i przycisków

Jest 332 produktów.

Pokazano 1-36 z 332 pozycji

Aktywne filtry

VENA Ramka 1x
Szybki podgląd

VENA Ramka 1x

(520481)

Cena 2,98 zł
VENA Ramka 2x
Szybki podgląd

VENA Ramka 2x

(520482)

Cena 5,24 zł
VENA Ramka 3x
Szybki podgląd

VENA Ramka 3x

(520483)

Cena 7,71 zł
VENA Ramka 4x
Szybki podgląd

VENA Ramka 4x

(520484)

Cena 10,04 zł
Pokazano 1-36 z 332 pozycji

Ramka gniazda elektrycznego dodaje nowoczesności

Ramka na gniazdka, dzięki swojej prostej budowie, doskonale uzupełni każde mieszkanie i pomieszczenie. Powiększy optycznie gniazdo i wzorowo ochroni ścianę dookoła przed odciskami palców, a także zakryje nieestetyczne miejsce montażowe. Dzięki wielu kolorom można je dopasować zarówno pod kolor gniazda elektrycznego, a także pod kolor ścian wokół. W ofercie Elektromarketania.pl znajdziemy szeroki wybór ramek na gniazdka, które sprawdzą się w każdym domu lub mieszkaniu, zapewniając atrakcyjny efekt wizualny, jak i ochronę farb ściennych przed zabrudzeniem.

Cechą wspólną wszystkich ramek na gniazda elektryczne jest z pewnością połączenie efektu wizualnego z praktycznością. Wybierając ciekawy kolor można zupełnie odmienić przestrzeń w danym pomieszczeniu i osiągnąć bardzo ciekawą aranżację. Ramka do gniazdka wykończona w kolorze “aluminium” nada efekt loftowy, zaś beżowa barwa satynowa podkreśli domową ciepłotę. Z kolei ramka czarna z pewnością spodoba się wielbicielom futurystycznych pokoi i to zarówno z białymi, jak i czarnymi ścianami. Kontrast będzie wyglądał wspaniale, warto się o tym przekonać na własne oczy.

Ramka odświeży każde pomieszczenie

Nieestetyczne zabrudzenia wokół gniazdek są spotykane na każdym kroku i ciężko ich uniknąć. Podłączanie przewodów do gniazd nocą szybko okazuje się karkołomnym zadaniem, co widać gołym okiem na drugi dzień w postaci zabrudzeń od dłoni i zarysowań ściany od wtyczki. Warto zadbać o estetykę pomieszczeń dostępnymi w Elektromarketania.pl ramkami do gniazd elektrycznych, które zapewnią w pokojach nowoczesny bądź ciepły efekt, a także ochronę przed zniszczeniem ścian.

Zarejestruj Nowe Konto