Kategorie

Filtruj według

Marka

Kolor

Klasa szczelności

Przyłącza - zaciski

Sposób montażu

Z ramką / bez ramki

Gniazda komputerowe i teleinformatyczne


Chcesz zamówić gniazda komputerowe przez Internet? W elektromarket Ania to proste! Doskonale wiemy, że w każdym nowoczesnym domu nie może zabraknąć gniazda komputerowego, które stanowi końcowy element sieci komputerowej. Jest to na ten moment jedno z najbardziej niezbędnych gniazd domowych, zapewniających w całym domu dostęp sieci internetowej. Zazwyczaj gniazda sieciowe (komputerowe, teleinformatyczne) zajmują niewiele miejsca i są bezobsługowe, jednak ich słaba jakość może znacząco wpływać na przepływ sygnału. Polecamy zakupić w Elektromarketania.pl specjalistyczne gniazdo komputerowe RJ45, którego jakość zapewni wieloletnie użytkowanie.

Gniazda Komputerowe Sieciowe RJ45 i Teleinformatyczne | Elektromarket Ania

Jest 289 produktów.

Pokazano 1-36 z 289 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 289 pozycji

W gniazdach komputerowych liczy się jakość

Gniazda komputerowe służą jako końcowy element całej sieci. To do nich wpina się kabel RJ45, zaś drugą końcówkę - do modemu lub routera internetowego. Zapewnia to możliwość użytkowania internetu i stanowi wręcz niezbędne wyposażenie każdego domu lub mieszkania. Jakość oferowanych gniazd komputerowych jest bardzo wysoka, co zapewnia trwałość liczoną w długich latach użytkowania. Ze względu na uniwersalny biały kolor, gniazda świetnie sprawdzają się w większości aranżacji.

Dostępne w Elektromarketania.pl gniazda komputerowe określane też jako sieciowe i teleinformatyczne są oczywiście ekranowane. Zapewnia to likwidację szumów i zakłóceń, które mogą skutecznie zmniejszyć jakość i prędkość zakupionego internetu. W ofercie jest duży wybór modeli, co zapewnia możliwość wyboru właściwej wersji, która będzie odpowiednia do danego zastosowania. Gniazda komputerowe podwójne będą doskonałe do dużych sieci internetowych oraz połączeń bezpośrednich między komputerami, a wersje pojedyncze są rewelacyjnym wyborem do większości domowych zastosowań.

Minimalistyczne gniazdo komputerowe

Każde gniazdo komputerowe dostępne w ofercie Elektromarketania.pl jest wykonane z najwyższej jakości materiałów syntetycznych, gwarantując tym samym wieloletnie użytkowanie. Każdy model jest podtynkowy i powinien być montowany na etapie wykończenia domu lub podczas generalnego remontu. Warto zadbać o gniazdo komputerowe, które odwdzięczy się po zakupie długim użytkowaniem bez obaw o wystąpienie niepożądanych, niekiedy trudnych do zdiagnozowania awarii, takich jak nagłe odcięcie od internetu czy zmniejszenie prędkości przesyłu danych, co często jest błędnie przypisywane dostawcom internetowym.

Sprawdź także poniższe kategorie:

Zarejestruj Nowe Konto