Kategorie

Filtruj według

Marka

Kolor

Klasa szczelności

Przyłącza - zaciski

Sposób montażu

Z ramką / bez ramki

Gniazdka teleinformatyczne


W każdym nowoczesnym domu nie może zabraknąć gniazda komputerowego, które stanowi końcowy element sieci komputerowej. Jest to na ten moment jedno z najbardziej niezbędnych gniazd domowych, zapewniających w całym domu dostęp sieci internetowej. Zazwyczaj zajmują niewiele miejsca i są bezobsługowe, jednak ich słaba jakość może znacząco wpływać na przepływ sygnału. Polecamy zakupić w Elektromarketania.pl specjalistyczne gniazdo komputerowe RJ45, którego jakość zapewni wieloletnie użytkowanie.

Gniazdka teleinformatyczne, komputerowe podwójne rj45

Jest 289 produktów.

Pokazano 1-36 z 289 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 289 pozycji

W gniazdach komputerowych liczy się jakość

Gniazdo komputerowe służy jako końcowy element całej sieci. To do niego wpina się kabel RJ45, zaś drugą końcówkę - do modemu lub routera internetowego. Zapewnia to możliwość użytkowania internetu i stanowi wręcz niezbędne wyposażenie każdego domu lub mieszkania. Jakość oferowanych gniazd komputerowych jest bardzo wysoka, co zapewnia trwałość liczoną w długich latach użytkowania. Ze względu na uniwersalny biały kolor, gniazda świetnie sprawdzają się w większości aranżacji.

Dostępne w Elektromarketania.pl gniazda komputerowe są oczywiście ekranowane, co zapewnia likwidację szumów i zakłóceń, które mogą skutecznie zmniejszyć jakość i prędkość zakupionego internetu. W ofercie jest duży wybór modeli, co zapewnia możliwość wyboru właściwej wersji, która będzie odpowiednia do danego zastosowania. Gniazda podwójne będą doskonałe do dużych sieci internetowych oraz połączeń bezpośrednich między komputerami, a wersje pojedyncze są rewelacyjnym wyborem do większości domowych zastosowań.

Minimalistyczne gniazdo komputerowe

Każde gniazdo dostępne w ofercie Elektromarketania.pl jest wykonane z najwyższej jakości materiałów syntetycznych, gwarantując tym samym wieloletnie użytkowanie. Każdy model jest podtynkowy i powinien być montowany na etapie wykończenia domu lub podczas generalnego remontu. Warto zadbać o gniazdo komputerowe, które odwdzięczy się po zakupie długim użytkowaniem bez obaw o wystąpienie niepożądanych, niekiedy trudnych do zdiagnozowania awarii, takich jak nagłe odcięcie od internetu czy zmniejszenie prędkości przesyłu danych, co często jest błędnie przypisywane dostawcom internetowym.

Zarejestruj Nowe Konto