Kategorie

Filtruj według

Marka

Kolor

Klasa szczelności

Przyłącza - zaciski

Sposób montażu

Z ramką / bez ramki

Ściemniacze


Ściemniacze to praktyczne rozwiązania, które umożliwiają swobodną regulację natężenia światła, w miejscu, w którym zostały zamontowane. Osobom, dla których możliwość zoptymalizowania mocy światła do indywidualnych potrzeb jest szczególnie ważna — ściemniacze światła sprawdzą się wprost idealnie. Właściwe oświetlenie w domu to jedno z najważniejszych czynników wpływających na samopoczucie domowników. Za pomocą odpowiedniej barwy światła i jego jasności można swobodnie decydować o aktualnym nastroju wnętrza. Bardzo precyzyjne sterowanie światłem zapewni ściemniacz światła z naszej oferty ElektromarketAnia.

Ściemniacze Światła, Oświetlenia 230V LED

Jest 59 produktów.

Pokazano 1-36 z 59 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 59 pozycji

Ściemniacze — wysoka precyzja sterowania światłem

Ściemniacz oświetlenia to niezwykle praktyczny element sterujący instalacją świetlną. Umożliwia on płynną zmianę natężenia światła za pomocą pokręteł lub suwaków przyczyniając się do szybkiej i wygodnej zmiany oświetlenia pomieszczenia, ale też przy okazji do możliwości generowania oszczędności. Dzięki temu w każdym domu można zastosować mocne żarówki halogenowe lub tradycyjne oświetlenie LED, by w niektórych sytuacjach zmniejszać znacząco ich moc.

Ściemniacze światła — sposób na zmniejszenie rachunków?

Ściemniacz światła, dzięki możliwości zmniejszenia natężenia lampy, kiedy mocne oświetlenie nie jest potrzebne, może znacząco wpłynąć na wysokość rachunków za energię elektryczną. Zazwyczaj ściemniacze obejmują działaniem szeroki zakres mocy żarówek i wahają się nawet od 20W, aż do 400W. Niemałym zainteresowaniem cieszą się również ściemniacze LED 230V. Ściemniacz do żarówek LED i ściemniacz do lamp działają płynnie, a to daje użytkownikowi możliwość bardzo precyzyjnych ustawień, z których warto korzystać np. wieczorem. Ściemniacze światła cieszą się szczególnym powodzeniem w pokojach dziecięcych, światło.

Ściemniacze najwyższej jakości

Wszystkie dostępne na Elektromarketania.pl ściemniacze są wykonane z najwyższej jakości komponentów. Są zatem trwałe i pozwalają na aktywne użytkowanie przez wiele lat. Oferujemy ściemniacze dostępne w nowoczesnych i klasycznych kolorach — bieli, antracytu itp. dzięki czemu można łatwo je dopasować do wystroju mieszkania i do koloru ścian, a bardzo duży asortyment ściemniaczy zapewnia doskonały wybór do każdego pomieszczenia.

W naszej ofercie znajdziesz również pasujące do niemal każdego typu instalacji gniazdka i łączniki elektryczne dzięki, którym przeprowadzisz fachowy, trwały i profesjonalny montaż elektryki w Twoim domu, biurze i każdym innym miejscu. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich kategorii naszego sklepu online!

Zarejestruj Nowe Konto