Kategorie

Filtruj według

Marka

Kolor

Klasa szczelności

Przyłącza - zaciski

Sposób montażu

Z ramką / bez ramki

Ściemniacze


Właściwe oświetlenie w domu to zawsze jedno z najważniejszych czynników wpływających na samopoczucie domowników. Za pomocą odpowiedniej barwy światła i jego jasności decydujemy o aktualnym nastroju. Możemy stworzyć romantyczny klimat, który doceni bliska osoba lub atmosferę sprzyjającą efektywnej pracy. Bardzo precyzyjne sterowanie światłem zapewniają ściemniacze, które są dostępne w dużej ilości na Elektromarketania.pl.

Ściemniacze Światła, Oświetlenia 230V LED

Jest 59 produktów.

Pokazano 1-36 z 59 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 59 pozycji

Precyzja sterowania światłem

Ściemniacze umożliwiają płynną zmianę natężenia światła za pomocą pokręteł lub suwaków i przyczyniają się zarówno do zmiany klimatu pomieszczenia, jak i do sporych oszczędności. Zazwyczaj działają na zasadzie obracanych okręgów, które przesuwane w lewo lub w prawo prawo zwiększają, bądź zmniejszają natężenie światła. Dzięki temu w każdym domu można zastosować mocne żarówki halogenowe lub tradycyjne, by w niektórych sytuacjach zmniejszać znacząco ich moc.

Oszczędność polega na tym, że nie zawsze potrzebne nam są mocne żarówki. Czasami bowiem potrzebujemy wypoczynku i relaksu. Wtedy z pomocą przychodzą ściemniacze, które udostępniają możliwość zmniejszenia mocy światła i obniżają tym samym rachunki za prąd. Zazwyczaj ściemniacze obejmują działaniem szeroki zakres mocy żarówek i wahają się nawet od 20W, aż do 400W. Działają płynnie, a to daje użytkownikowi możliwość bardzo precyzyjnych ustawień, z których warto korzystać wieczorem.

Ściemniacze zapewniają doskonałe światło

Wszystkie dostępne na Elektromarketania.pl ściemniacze są wykonane z najwyższej jakości surowców, są zatem trwałe i pozwalają na bezobsługowe użytkowanie przez wiele lat. Dostępne są w nowoczesnych i klasycznych barwach, zatem łatwo je dopasować do wystroju mieszkania i do koloru ścian, a bardzo duży asortyment ściemniaczy zapewnia doskonały wybór do każdego pomieszczenia. Na pierwszy raz warto zakupić ściemniacz do salonu, który pozwoli płynnie zmieniać natężenie światła, zależnie od nastroju i chęci. Polecamy zakup tego urządzenia, który autentycznie poprawi samopoczucie domowników w chwilę po zamontowaniu!

Zarejestruj Nowe Konto