Plafony sufitowe

Plafony sufitowe LED

Plafon sufitowy to jeden z popularnych rodzajów oświetlenia, montowany tuż przy samym stropie. Do jego głównych zalet można zaliczyć oszczędność przestrzeni przy jednoczesnym zapewnieniu jasności praktycznie w całym pomieszczeniu. Nowoczesne produkty dostępne są w wielu odsłonach - od tych minimalistycznych i klasycznych, aż po kolorowe, pełne wzorów rozwiązania, dzięki czemu z łatwością mogą dopełnić wnętrza o wielu stylach aranżacji.

Plafony sufitowe

Subcategories

Jest 44 produktów.

Pokazano 1-36 z 44 pozycji

Aktywne filtry

Plafony sufitowe do domu i biura

Oświetlenie to jeden z najważniejszych etapów projektowania wnętrz. Odpowiednie lampy powinny umożliwiać rozjaśnienie całego pomieszczenia i obejmować każdy jego kąt. Tak właśnie działają plafony sufitowe, np. na 4 żarówki, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako główne źródło światła w pokojach. Uniwersalne rozwiązania dostępne są w wersjach montowanych zarówno w sposób podtynkowy, jak i natynkowy.

Różnorodność dostępnych na rynku modeli pozwala na łatwe znalezienie plafonu sufitowego dopasowanego do stylu wnętrza. Wśród tych najpopularniejszych znalazły się artykuły o okrągłym lub prostokątnym kształcie, które łączą minimalistyczne formy z funkcjonalnością. Natynkowe i podtynkowe lampy są także znakomitą alternatywą dla swoich tradycyjnych, wiszących odpowiedników. Ich montaż jest wskazany w szczególności w pomieszczeniach o niskim suficie.

Plafon sufitowy LED

Podobnie jak i w przypadku innych rodzajów oświetlenia, tak i plafony sufitowe LED stanowią jedno z najczęściej wybieranych źródeł światła. Ich główną zaletą jest możliwość oszczędności prądu, a tym samym pieniędzy. Energooszczędne rozwiązania świecą dłużej, nawet do 30 tysięcy godzin, a osiągnięcie przez nie pełnej mocy zajmuje sekundę. W przeciwieństwie do swoich tradycyjnych odpowiedników emitują światło kierunkowe, są odporne na uszkodzenia i charakteryzują się niską temperaturą pracy. Plafon sufitowy LED to również ekologiczny sposób na oświetlenie wnętrza - lampy są wolne od szkodliwych substancji.