Włączniki schodowe

     Łączniki schodowe to elementy oświetlenia, które są niezbędne do codziennego funkcjonowania w domu lub w pracy. Na stronie internetowej Elektromarketarnia.pl oferujemy Państwu szeroki asortyment łączników schodowych. Wszystko zależy od miejsca, gdzie potrzebny jest dany łącznik. W ofercie są ściemniacze z funkcją łącznika, łączniki schodowe z ramką lub bez ramki oraz łączniki podwójne. Każdy łącznik ma określone przeznaczenie i dostępny jest w bogatej kolorystyce.

Rodzaje łączników schodowych

Eletromarketarnia.pl w swoim asortymencie posiada szeroką gamę łączników, które mają za zadanie ułatwić Państwu codzienne funkcjonowanie. Łączniki są estetyczne i prezentują nowoczesne styl. Prezentowane ściemniacze z funkcją łącznika schodowego to produkt, który pozwala Państwu regulować natężenie światła w zależności od pory dnia i własnych potrzeb. Ściemniacze występują w bogatej kolorystyce i ponadczasowym kształcie. W ofercie sklepu są też standardowe łączniki schodowe. Ich klasa ochronna wynosi IP20 i przeznaczone są do budynków mieszkalnych, pomieszczeń biurowych. Zarówno ściemniacze, jak i łączniki schodowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które odporne są na uszkodzenia mechaniczne.

Łączniki schodowe prezentowane w centrum elektrycznym pochodzą z serii Asfora, która ceni sobie wysoką jakość oferowanych produktów oraz dba o estetykę i elegancję. Każdy szczegół w łącznikach przez Asforę dopracowany jest z zachowaniem najwyższych standardów.

Bogata kolorystyka i funkcjonalność!

Elektromarketarnia.pl swoją ofertę przygotowuje z myślą o Państwa potrzebach i z zachowaniem obecnych standardów ergonomicznych. Oprócz pojedynczych łączników dostępne są łączniki podwójne, które sprawią, że użytkowanie będzie przyjemne  i nikomu nie będzie sprawiało dodatkowych trudności. Prezentowane łączniki występują w bogatej kolorystyce. Dostępne jest kolor biały, brąz, brąz metaliczny, stalowy, antracytowy. Nowoczesnym rozwiązaniem są łączniki z podświetleniem. To funkcjonalne rozwiązanie w miejscach użyteczności publicznej, hotelach, restauracjach.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.