Oprawy punktowe

Właściwe światło w domu to klucz do sukcesu! Poznaj oprawy punktowe w sklepie elektromarketania.pl i skomponuj doskonałe oświetlenie w swoich pomieszczeniach. Dostępne w ofercie oprawy punktowe występują w przeróżnych formach oraz kolorach i zostały wyposażone w wiele rodzajów światła. Zarówno duże, jak i małe wersje sprawdzą się doskonale w każdym pomieszczeniu.

Oprawy punktowe

Subcategories

Jest 50 produktów.

Pokazano 1-36 z 50 pozycji

Aktywne filtry

Poznaj najlepsze oprawy LED sufitowe

Oprawy LED sufitowe są znakomitym sposobem na zwiększenie wizualnej atrakcyjności każdego pokoju, w tym salonu, sypialni czy holu. Zazwyczaj występują w formie pojedynczych punktów. Łatwo je ulokować, nie zajmują miejsca i mogą służyć nawet w bardzo niewielkich pomieszczeniach. Większość modeli charakteryzuje się źródłem światła w postaci żarówek LED. Ich wytrzymałość oraz znakomita energooszczędność nie mają sobie równych. Generują snop światła w kilku temperaturach barwowych, którymi można decydować o atmosferze panującej w danym pomieszczeniu.

Chłodne światło o wysokiej temperaturze sprzyja aktywności. Jest pobudzające i tym samym sprawdzi się podczas treningów, pracy oraz gier i zabaw. Światło o niskiej temperaturze z kolei jest ciepłe, bardziej żółte i przypomina żarówki halogenowe i świeczkę. Taki rodzaj uspokaja, relaksuje i ułatwia sen. Wszystkie oprawy sufitowe są wyposażone w uniwersalne gwinty, które ułatwiają zakup odpowiedniej żarówki.

Design i estetyka opraw punktowych

Charakterystyczną cechą opraw halogenowych jest ich atrakcyjność. Są futurystyczne i tym samym unowocześniają każde pomieszczenie. Znane z okładek gazet - punktowe, piękne światło doskonale otacza całe pomieszczenie i tworzy cienie, których nie da się uzyskać w inny sposób. Występują zarówno w kolorze czarnym, jak i srebrnym, a także - przezroczystym. Na uwagę zasługują również oprawy LED sufitowe łączące w sobie kilka źródeł światła. Będą w stanie rozświetlić nawet duże pomieszczenia i przyczynią się do podniesienia rangi każdego mieszkania. Przejrzyj koniecznie cały asortyment elektromarketania.pl i poznaj oprawy punktowe. Wybierz model, który spełni Twoje oczekiwania zarówno w kwestii praktyczności, jak i stylistyki.