Kategorie

Czujniki i czujki ruchu


Zamów czujniki ruchu dostępne w naszym elektromarket Ania. Czujniki ruchu (czy też obecności człowieka) stosowane są w standardowych gniazdach mocowanych na ścianie. Korzystają one z sensorów podczerwieni, aby wykryć ruch. Co to dokładnie oznacza? Czujniki ruchu zauważają zmiany temperatury i dlatego reagują na poruszające się osoby. Akcesoria mają różne działanie – najczęściej spotykanym jest uruchamianie oświetlenia w pomieszczeniach po wykryciu obecności człowieka.

Czujniki i Czujki Ruchu oraz Obecności Człowieka

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Jakie czujniki ruchu proponujemy?

W naszej ofercie dostępne są m.in. czujniki ruchu producentów Ospel i Schneider Electric. Czujniki mają zaciski gwintowe lub śrubowe. Dostępne są w kolorze białym, beżowym, czarnym, srebrnym, a także z efektem jasnego drewna. Przy produkcji czujników wykorzystano tworzywo termoplastyczne, które wyróżnia się dużą odpornością na promieniowanie UV. Szczegółowe informacje techniczne na temat czujników znajdują się w opisach produktów.

Każdy elektroniczny czujnik ruchu ma za zadanie podniesienie komfortu i bezpieczeństwa codziennego życia. Detektory wykrywające obecność ułatwiają przemieszczanie się domownikom (jeśli np. wracają oni wieczorem do domu) i utrudniają przemieszczanie się potencjalnym włamywaczom – ich pojawienie się wokół domu będzie zasygnalizowane zarówno osobom wewnątrz budynku, jak i np. sąsiadom.

Sprawdź też inne gniazda i włączniki – w pozostałych kategoriach oferujemy m.in. gniazda przenośne, wtyczki gumowe, ściemniacze i regulatory.

Parametry techniczne czujników

Na stronie prezentującej poszczególne detektory ruchu znajdziesz informacje o: wymiarach czujnika, długości izolacji zdejmowanej z kabla, stopniu ochrony, dostępie do styków, montażu w puszce i innych cechach produktowych. Jeżeli masz wątpliwości lub chcesz skorzystać z doradztwa, skontaktuj się z naszym zespołem.

Chcesz poznać szerszą ofertę? Zobacz produkty dostępne w zakładkach:

Zarejestruj Nowe Konto