Wentylator dRIM 100 HS BB czujnik...

Wentylator dRIM 100 HS BB czujnik wilgoci/ wyłącznik czasowy

01-064
Ostatnie sztuki w magazynie
97,00 zł
Brutto

Zapytaj o produkt
Wentylator dRIM 100 HS BB czujnik wilgoci/ wyłącznik czasowy

Wentylator dRIM 100 HS BB czujnik wilgoci/ wyłącznik czasowy

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Wentylator dRIM 100 HS BB czujnik wilgoci 01-064 Airroxy. Nowoczesny wentylator łazienkowy z łożyskami kulkowymi, wyposażony w czujnik wilgoci i wyłącznik czasowy. To praktyczne rozwiązanie pozwalające na automatyczne załączenie się wentylatora, po przekroczeniu zadanego poziomu wilgoci w pomieszczeniu (40%-80%), aby osuszyć powietrze. Po przekroczeniu zadanego progu wilgoci w pomieszczeniu - wentylator automatycznie zacznie pracować przez zadany czas (3-23 minuty). Czasem pracy, podobnie jak progiem wilgotności w pomieszczeniu - można sterować od frontu urządzenia. Widoczne na zdjęciu 2 punkty w centralnym miejscu - to właśnie zawleczki, pod którymi znajdują się potencjometru do regulacji wilgotności i czasu
Wydajność wentylatora to 2400 obr./min. Model 01-064 Airroxy o stopniu szczelności IP X2 pozwala na montaż zarówno na ścianie łazienkowej, jak i na suficie.

Wentylator można podpiąć również bezpośrednio pod łącznik i załączać w dowolnym momencie ręcznie, w przypadku zapotrzebowania na wentylację pomieszczenia. Można w tym wentylatorze zaprogramować czas, przez jaki ma działać po załączaniu łącznika manualnego. 

Sam wentylator można wykończyć dowolnym panelem serii Airroxy, których różnorodność materiałowa i kolorystyczna pozwolą idealnie wykończyć wnętrze pomieszczenia z zamontowanym wentylatorem Airroxy.

dRIM 100 HS BB o mocy 8W dedykowany jest do montażu w otworze o średnicy 100mm. Do kompletu należy dokupić wymienny panel tej samej serii. W ofercie naszego sklepu elektrycznego oferujemy panele szklane, z aluminium i plexi w kilku kolorach.

2 Przedmioty
Brak komentarzy

Zobacz także

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.