Wentylator dRim 125 PS BB wył....

Wentylator dRim 125 PS BB wył. pociągany i przewód zasilający

01-067
72,79 zł
Brutto

Zapytaj o produkt
Wentylator dRim 125 PS BB wył. pociągany i przewód zasilający

Wentylator dRim 125 PS BB wył. pociągany i przewód zasilający

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 

Korpus Wentylatora dRIM PS - z wyłącznikiem sznurkowym, fi 125
Wersja PS to wersja wentylatorów wyposażonych w przyłącze dwużyłowe z wtyczką europejską oraz wyłącznik pociągany.
W wentylatorach wersji PS zastosowane zostały silniki o łożyskach ciernych wykonanych z mosiądzu, zamontowanych w aluminiowym trzymaczu.
Wentylator można podłączyć do sieci za pomocą przyłącza lub bezpośrednio, demontując wcześniej przyłącze dwużyłowe z wtyczką.

 

Wentylator dRim stworzony jest z myślą o pomieszczeniu Twoich marzeń. Dzięki swoim wymiennym panelom pozwoli dopasować się do każdego pomieszczenia w twoim domu. Do wyboru są panele szklane oraz polimerowe, a różnorodność kolorów sprawi, że pomieszczenie nabierze szyku oraz elegancji.

KONSTRUKCJA:

Obudowy wentylatorów wykonane są z najlepszej jakości tworzyw ABS z dodatkiem antystatycznym zapobiegającym osiadaniu kurzu oraz stabilizatorami UV, które zapewniają śnieżnobiały kolor  wentylatora przez wiele lat. Elementy aktywne narażone na  temperaturę wykonane są z tworzywa technicznego Poli Carbon (poliwęglan), co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania oraz wydłuża żywotność wentylatora. 

Wentylatory airRoxy jako jedyne wśród konkurencji wyposażone są w turbiny o zmiennej  geometrii łopat, które pozwalają na uzyskanie dużego wydatku powietrza przy niskim poziomie hałasu. Posiadają też kierownice powietrza dodatkowo poprawiające wydatki naszych produktów.

 

3 Przedmioty
Brak komentarzy
Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.