Kategorie

Filtruj według

Marka

Cena

  • 0,00 zł - 1 131,00 zł

Osprzęt elektroinstalacyjny


W eleketromarketania.pl znajdziesz osprzęt elektroinstalacyjny w korzystnych cenach. Przygotowaliśmy w ofercie produkty wyłącznie od renomowanych producentów. Elektromarket Ania jest dystrybutorem profesjonalnej jakości osprzętu takiego jak na przykład: rozdzielnie elektryczne, aparatura modułowa, korytka elektryczne i rury, elementy mocujące, puszki, przedłużacze, zasilacze elektroniczne, dzwonki, szafy budowlane i przyciski. Nasz stacjonarny sklep znajduje się w miejscowości Wieluń. Tutaj możesz zamówić osprzęt elektroinstalacyjny online!

Materiały elektroinstalacyjne, osprzęt elektroinstalacyjny do energetyki i automatyki

Jest 942 produktów.

Pokazano 1-36 z 942 pozycji

Aktywne filtry

KLIK PIR WHITE
Szybki podgląd

KLIK PIR WHITE

(03692)

Cena 27,56 zł
GEST PIR WHITE
Szybki podgląd

GEST PIR WHITE

(03693)

Cena 34,07 zł
OKO PIR WHITE
Szybki podgląd

OKO PIR WHITE

(03694)

Cena 25,98 zł
PIXI PIR WHITE
Szybki podgląd

PIXI PIR WHITE

(03695)

Cena 30,29 zł
VEGA 36
Szybki podgląd

VEGA 36

(03082)

Cena 33,31 zł
AZOR PIR WHITE
Szybki podgląd

AZOR PIR WHITE

(03696)

Cena 25,74 zł
VEGA 60
Szybki podgląd

VEGA 60

(00025)

Cena 42,40 zł
Pokazano 1-36 z 942 pozycji

Osprzęt elektroinstalacyjny – szeroki wybór

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów – w tym np. włączniki, puszki elektryczne i inne materiały elektroinstalacyjne. Są to kluczowe elementy dla sprawnej i bezpiecznej instalacji elektrycznej. Proponujemy wyłączniki marki Hager oraz wyłączniki Eaton. Wyłącznik nadprądowy, taki jak np. Hager, chroni przed konsekwencjami przeciążeń i zwarć. Może również służyć jako środek ochrony przed porażeniem prądem. Oferujemy również puszki elektryczne. Puszka hermetyczna ziemna, natynkowa czy podtynkowa, to niezbędny element instalacji, zarówno przy ochronie połączeń przewodów jak i przy montażu gniazda. W naszym elektromarkecie oferujemy puszki instalacyjne wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na działanie wysokich temperatur wytwarzanych nowoczesną techniką wtryskową, która odpowiada za równe wymiary.

Ponadto znajdziesz u nas zewnętrzne elementy instalacyjne, dzwonki bezprzewodowe, listwy zasilające i przedłużacze. Dzwonek bezprzewodowy do drzwi to wygodne i nieuciążliwe rozwiązanie. W przypadku ogrodzeń i wejść na posesję, zainteresować może Cię dzwonek bezprzewodowy, zewnętrzny, hermetyczny, odpowiednio zabezpieczony przed warunkami atmosferycznymi. Jeżeli zaś potrzebujesz listew, to listwa zasilająca z wyłącznikami lub bez o różnych długościach i liczbie gniazd, z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Na dłuższą odległość polecamy przedłużacz bębnowy. W elektromarkecie Ania znajdziesz również rury karbowane i inne produkty.

Marki, z którymi współpracujemy

Wśród dostępnych u nas marek znajdują się: Eaton, Elektro-Plast, F-Electro, Hager, Knalux, Lena Lighting, Schneider Electric, Siemens oraz TT Plast. Osprzęt elektroinstalacyjny tych producentów spełnia najwyższe standardy jakości.

Zarejestruj Nowe Konto