Kategorie

Filtruj według

Marka

Cena

  • 10,00 zł - 669,00 zł

Narzędzia


Skorzystaj z szerokiego wyboru elektronarzędzi w Elektromarkecie Ania. Dystrybuujemy narzędzia renomowanego producenta Graphite, aby każdy współpracujący z nami specjalista i fachowiec mógł się w pełni wyposażyć we wszystkie elementy związane z wykonywaną pracą, w jednym miejscu. W naszej ofercie znajdziesz takie niezbędne i zaawansowane narzędzia jak wyrzynarka, szlifierka taśmowa, pilarka tarczowa, wiertarka, opalarka i polerka.

Narzędzia elektryczne

Jest 158 produktów.

Pokazano 1-36 z 158 pozycji

Aktywne filtry

OPALARKA 230V
Szybki podgląd

OPALARKA 230V

(5902693734246)

Cena 88,56 zł
WYRZYNARKA 230V
Szybki podgląd

WYRZYNARKA 230V

(5902693733904)

Cena 74,52 zł
Pokazano 1-36 z 158 pozycji

Elektronarzędzia do wszystkich zadań

Marka Graphite

Jesteśmy w znacznej mierze dystrybutorem marki Graphite. Graphite jest renomowanym producentem elektronarzędzi, przeznaczonych do intensywnych obciążeń, bardzo bliskich profesjonalnym. Jest to idealna marka dla wszystkich niezależnych i przedsiębiorczych klientów, którzy poszukują wysokiej klasu narzędzi o bardzo dobrych parametrach, w rozsądnej cenie. Graphite daje na swoje produkty dwa lata gwarancji, posiada liczne certyfikaty, a przy produkcji stosuje wielostopniowy system kontroli.

Wyrzynarka Graphite  - wysokiej  klasy sprzęt do szybkiego cięcia drewna i metalu o grubości odpowiednio 80 mm i 10 mm, 3 stopnie regulowalności, idealna do warsztatów stolarskich i podobnych miejsc, a także na indywidualny użytek, na przykład przy remoncie.

Pilarka tarczowa Graphite o mocy 1200 W, która pozwala na osiągnięcie do 5000 tysięcy obrotów na minutę. W zestawie z dwiema tarczami i walizką. regulacją kąta i głębokości cięcia bez użycia narzędzi. Posiada uchwyt z blokadą i jest wykonana ze stopu aluminium, co zapewnia niewielką wagę

Wiertarka Graphite bezudarowa, wysokoobrotowa, o mocy 400 W, przeznaczona głównie do wiercenia w drewnie. Dwustopniowa przekładnia, duża precyzja dzięki brakowi luzów i solidna ergonomiczna konstrukcja.

Szlifierka taśmowa Graphite o mocy 800 W przeznaczona do obróbki materiałów drewnianych i drewnopodobnych, oraz plastiku i metalu. Ergonomiczny kształt i możliwość dużej regulacji.

Opalarka Graphite - przeznaczona do usuwania powłok lakierniczych, farb olejnych, lakierów, wyginania i zgrzewania termoplastów.

Zarejestruj Nowe Konto