Kategorie

Filtruj według

Marka

Cena

  • 1,00 zł - 579,00 zł

Ilość żył

Przekrój żyły

Przewody elastyczne


Chcesz kupić przewody giętkie w konkurencyjnych cenach? W elektromarket Ania posiadamy szeroki wybór przewodów giętkich dedykowanych do układania w listwach i rurkach instalacyjnych. Elastyczna ochrona kabla umożliwia ułożenie go w dowolnym miejscu i łatwe dopasowanie do kształtów ścian oraz elementów konstrukcyjnych. Najwyższej jakości miedziane żyły przewodów, zapewniają doskonały przepływ impulsu elektrycznego i działania urządzeń, dla których jest dedykowana dana instalacja. Zamów elastyczne przewody elektryczne online!

Przewody Giętkie Elektryczne, Elastyczne

Jest 56 produktów.

Pokazano 1-36 z 56 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 56 pozycji

Przewody giętkie ich zastosowanie

Przewody giętkie stosowane są najczęściej do układania instalacji domofonowych, kontroli dostępu oraz sterowania urządzeniami. Pozwalają one na łatwy montaż w rurkach i listwach instalacyjnych, poprzez swoja elastyczną powłokę zewnętrzną. Cechuje je trwałość i odporność na zginanie oraz przeciąganie przez otwory.

Przewody giętkie typu OMY i przewody z żyłką ochrona OMyżo stosowane są w instalacjach domowych AGD, RTV do podłączania anten telewizyjnych, radiowych, systemów kontroli dostępu oraz systemów alarmowych, nie nadają się one jednak do stosowania w systemach grzewczych.

W ofercie naszego sklepu elektromarketania.pl można znaleźć między innymi takie przewody giętkie jak:

  • YSLY, czyli kabel ekranowany do zastosowania w połączeniach maszyn i urządzeń mechanicznych,
  • YSLCY do zastosowania wewnątrz budynków jako przewód sterowniczy, który posiada również ekranowanie,
  • przewód elektryczny domofonowy OMY do podłączenia instalacji domofonowej.

Kable te charakteryzuje wykonanie żył z miedzi, co ma wpływ na ich wysoką możliwość zginania i formowania wedle potrzeb instalatorów.

Przewód elektryczny elastyczny – podział

Przewody giętkie można podzielić na dwie zasadnicze grupy. Przewody giętkie mieszkaniowe, zgodnie ze swoją nazwą przeznaczone do zastosowań w mieszkaniach – służą one do podłączenia odbiorników o małym obciążeniu prądem. Przewody warsztatowe, które są bardziej odporne na uszkodzenia i dostosowane do trudniejszych warunków pracy na przykład w warsztatach. Pozwalają one na przyłączanie odbiorników przenośnych i mechanicznych.

Polecamy również zapoznanie się z szerszą ofertą, którą przygotował nasz sklep z przewodami elektrycznymi.
Sprawdź kategorie:

Zarejestruj Nowe Konto