Kategorie

Filtruj według

Marka

Cena

  • 3,00 zł - 1 131,00 zł

Rozdzielnie elektryczne


Rozdzielnie elektryczne, które znajdziesz w tej kategorii, stanowią jeden z niezbędnych elementów instalacji elektrycznej. Każda rozdzielnia elektryczna, którą oferuje nasz Elektromarket Ania została wykonana z wysokiej jakości materiałów, które w zależności od wyboru typu rozdzielnicy — mogą być użytkowane wewnątrz lub na zewnątrz. Oferujemy różne opcje instalacyjne z rozdzielniami: podtynkową, natynkową oraz rozdzielnią budowlaną. Rozdzielnia elektryczna to bardzo ważny punkt w każdej sieci energii elektrycznej. W tym miejscu znajdują się urządzenia i podzespoły odpowiedzialne za sprawne działanie i bezpieczeństwo. Zobacz, jakie rozwiązania przygotowaliśmy!

Rozdzielnie Elektryczne Budowlane, Podtynkowe, Natynkowe i Modułowe

Jest 80 produktów.

Pokazano 1-36 z 80 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 80 pozycji

Rozdzielnie elektryczne i ich rodzaje

Rozdzielnie elektryczne są niezbędnym elementem sieci energetycznej. Znajdujące się w nich urządzenia odpowiadają za łączenie, rozdzielanie i przerywanie obwodów i ich kombinacji, zwykle w połączeniu ze sterownikami, urządzeniami ochronnymi, pomiarowymi i regulacyjnymi. Rozdzielnie elektryczne domowe są miejscem, w którym znajdują się liczniki, przekaźniki styczniki, wyłączniki i bezpieczniki. Kompletne rozdzielnice elektryczne można podzielić według ich konstrukcji. Tym samym wyróżnia się rozdzielnie nadtynkowe i rozdzielnie podtynkowe, a także:

  • Rozdzielnie elektryczne tablicowe — rozdzielnie domowe stosowane w budynkach mieszkalnych, sklepach, szkołach itp.
  • Rozdzielnice skrzynkowe — na znacznie większe napięcia, ich zaletą są małe rozmiary, łatwość montażu i odporność na warunki atmosferyczne. Rozdzielnia elektryczna — skrzynka zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i redukuje ryzyko dostępu do jej wnętrza osobom nieupoważnionym.
  • Rozdzielnice szafki — obudowa rozdzielni elektrycznej tego typu ma formę szafy. Jest to często wybierana rozdzielnia elektryczna przemysłowa, przeznaczona do obsługi napięcia od kilkuset do kilku tysięcy amperów.

Jak widać, znaczenie dla bezpieczeństwa ma nie tylko obudowa rozdzielni, ale również jej docelowe zastosowanie. Domowa rozdzielnica musi oferować swobodny dostęp do przełączników, ale też powinna mieć estetyczny wygląd. To właśnie dlatego, w naszym sklepie kupisz również profesjonalne rozdzielnie modułowe do zadań specjalnych. Zaawansowane rozdzielnice modułowe, takie jak np. te, które wykorzystuje się na budowie — powinny być odporne na działanie czynników środowiskowych — opadów atmosferycznych, kurzu itp. Niezależnie od potrzeb — w naszej ofercie szybko znajdziesz zarówno proste, domowe rozdzielnie elektryczne, jak również profesjonalne rozdzielnice elektryczne budowlane.

Gotowe rozdzielnice elektryczne z naszej oferty

Proponujemy szeroki wybór różnorodnych produktów, takich jak: rozdzielnice modułowe podtynkowe, natynkowe oraz rozdzielnice budowlane. Rozdzielnica podtynkowa pozwala doprowadzić przewody do każdej części budynku. To często wybierane rozdzielnie elektryczne w domu jednorodzinnym i bloku. Przeznaczenie do zabudowy podtynkowej daje bardzo korzystny efekt w kontekście wystroju wnętrza, jest to rozwiązanie, które oszczędza przestrzeń.

Rozdzielnie natynkowe inaczej zwane modułowymi, to rozdzielnice umieszczone w wytrzymałej skrzynce wykonanej z trwałego tworzywa sztucznego, oraz metalu. Skrzynka elektryczna — rozdzielnia zapewnia dobre zabezpieczenie przed wilgocią i kurzem. Rozdzielnie budowlane zapewniają zasilanie w energię placów budowy i innych miejsc, gdzie potrzebne jest tymczasowe korzystanie z energii. Wyróżniają się wytrzymałą obudową z tworzywa i przenośnością i łatwością w montażu. Wszystkie kupisz w naszym sklepie.

Przed finalizacją zakupów zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi kategoriami naszego sklepu internetowego. Znajdziesz w nich wszystko, co związane z szeroko pojętą elektryką. Gwarantujemy realizację zamówienia i dostęp do wysokiej jakości produktów cenionych w branży marek!

Zarejestruj Nowe Konto