Rozdzielnie elektryczne

     Rozdzielnie w elektromarkecie Ania to gwarancja doskonałego wykonania z wysokiej jakości materiałów, odpowiednia ergonomia, a także różne opcje instalacyjne z rozdzielniami podtynkową, natynkową oraz  rozdzielnią budowlaną. Rozdzielnia elektryczna to bardzo ważny punkt w każdej sieci energii elektrycznej. W tym miejscu znajdują się urządzenia i podzespoły odpowiedzialne za sprawne działanie i bezpieczeństwo.

Rozdzielnie i ich rodzaje

Rozdzielnia elektryczna to bardzo istotny element sieci energetycznej. Znajdujące się w niej urządzenia odpowiadają za łączenie, rozdzielanie i przerywanie obwodów i ich kombinacji, zwykle w połączeniu ze sterownikami, urządzeniami ochronnymi, pomiarowymi i regulacyjnymi. Czyli to tam znajdują się liczniki, przekaźniki styczniki, wyłączniki czy bezpieczniki.

Pod względem konstrukcji wyróżniamy rozdzielnice: tablicowe - na niewielkie prądy, stosowane w budynkach mieszkalnych, sklepach, szkołach itp., rozdzielnice skrzynkowe - na znacznie większe prądy, ich zaletą są małe rozmiary, łatwość montażu i odporność na warunki atmosferyczne. Trzecim rodzajem są rozdzielnice szafki - przeznaczone na najwyższe prądy od kilkuset do kilku tysięcy amperów

Nasze rozdzielnice

W naszym asortymencie proponujemy rozdzielnice modułowe podtynkowe, natynkowe oraz rozdzielnice budowlane. Rozdzielnica podtynkowa pozwala doprowadzić przewody do każdej części budynku. Przeznaczenie do zabudowy podtynkowej daje bardzo korzystny efekt w kontekście wystroju wnętrza, jest to rozwiązanie, które oszczędza przestrzeń. Rozdzielnica natynkowa inaczej zwana modułową, to rozdzielnic w wytrzymałej skrzynce wykonanej z trwałego tworzywa sztucznego, oraz metalu, zapewniając zabezpieczenie przed wilgocią i kurzem, a zarazem łatwy dostęp. Rozdzielnica budowlana zapewnia zasilanie w energię na placach budowy i innych miejscach gdzie potrzebne jest tymczasowe korzystanie z energii. Wyróżniają się wytrzymałą obudową z tworzywa i przenośnością i łatwością w montażu.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.