Kategorie

Filtruj według

Marka

Cena

  • 0,00 zł - 395,00 zł

Koryta i rury


Z elektromarketów Ania przeprawić się przez cały proces tworzenia sprawnej sieci energii elektrycznej. Zaczynając na projektowaniu, przez dobór materiałów, urządzeń i elementów, aż po ostateczny montaż i dalszą obsługę. Koryta i rury stanowią pierwszą warstwę styku i zarazem izolacji pomiędzy zainstalowaną przez Ciebie siecią elektryczną, a otoczenie. Nasza gama produktów z tej kategorii obejmuje peszle czyli rury karbowane, korytka kablowe i rury osłonowe do kabli elektrycznych.

Korytka kablowe, rury osłonowe do kabli elektrycznych, peszel na kable

Jest 99 produktów.

Pokazano 1-36 z 99 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 99 pozycji

Pierwszy punkt styczny

Peszle i rury

Peszle czyli rury osłonowe karbowane do kabli, na przykład w ziemi, to bardzo istotny element instalacji nie tylko elektrycznej. Jest to bardzo popularne rozwiązanie stosowane w innych dziedzinach. Nowoczesne przewody wymagają odpowiednich metod ochrony. Nasz peszel na kabel wykonany jest z trwałego tworzywa pcv, które zapewnia odpowiednie warunki izolacyjne. Rury osłonowe w elektromarketania.pl spełniają wszystkie niezbędne normy.

Rury osłonowe z kolei to typowy artykuł, przez który przeprowadza się wszelkie przewody elektryczne. Są niezwykle trwałe, ponieważ taki wymóg nakłada na nie miejsce ich pracy - stosowane są wewnętrznej części budynków lub w ziemi. Dlatego w tym wypadku również bardzo istotne są materiały z jakich się je wykonuje, muszą mieć odpowiednie właściwości izolacyjne od wilgoci, a także określoną odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Nasza hurtownia elektryczna Ania oferuje Tobie szeroki zakres przekrojów i długości, zarówno peszli i rur osłonowych z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych. Razem dobierzemy idealne rozwiązanie dla Twojej instalacji.

Korytka

Korytka kablowe wyznaczają trasy kablowe. To kolejny istotny element montażowy. Korytko kablowe wykonane jest z pcv lub metalu. Specjalny dobór materiału ma znaczenie, ponieważ korytko kablowe, na przykład podłogowe, odpowiada za trwałość i odpowiednie warunki do prowadzenia trasy kablowej, która nie ulegnie zmianie w wyniku szkodliwych warunków zewnętrznych. Korytko kablowe może być również stosowane w warunkach domowych, na przykład pod telewizor.

Zarejestruj Nowe Konto