Kategorie

Filtruj według

Marka

Cena

  • 22,00 zł - 669,00 zł

Ilość źródeł światła

Rodzaj gwintu

Styl

Oświetlenie ogrodowe


W elektromarkecie Ania nie tylko fachowiec od montażu sieci energii elektrycznej znajdzie dla siebie wszystko co niezbędne dla bezproblemowej pracy. Również w dziedzinie elementów świecących jesteśmy specjalistami, a nasza gama produktów obejmuje interesujące propozycje designowe. W dziale dla ogrodu znajdziesz kule świetlne ogrodowe, lampy ogrodowe do ziemi, lampy najazdowe led i akcesoria.

Oświetlenie ogrodowe: kule, lampy i oprawy do ogrodu

Jest 249 produktów.

Pokazano 1-36 z 249 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 249 pozycji

Światło dla Twojego ogrodu

Lampa kula ogrodowa, to bardzo ciekawe rozwiązanie stylistyczne. Wykonana z trwałego tworzywa sztucznego które zapewnia jej ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, jak i przed niespodziewanym oddziaływaniem mechanicznym na przykład ze strony dzieci lub zwierząt. Posiadamy również w ofercie kule imitujące kamień a take z pokrywą szklaną Kula świetlna ogrodowa doskonale uzupełni się z roślinami, ale mogą też tworzyć ciągi komunikacyjne.

Innym bardzo pociągającym rozwiązaniem projektowym oświetlenia dla ogrodu z naszej oferty jest lampa ogrodowa słupek. Słupki służa zwykle do wyznaczania traktów komunikacyjnych przejść i placów. Wykonane są z wytrzymałych materiałów jak tworzywa sztuczne i metal. W tej kategori należy również wymienić nasze lampy ogrodowe wiszące. Lampa ogrodowa wisząca gwarantuje oświetlenie w altanach, na tarasach, wiatach i w ogrodach. Oprócz wyrafinowanego designu, cechuje je podwyższona odporność na kurz i wilgoć.

Dla ceniących funkcjonalność

Również dla fanów funkcjonalnych rozwiązań w dziedzinie wystroju mamy bardzo ciekawą gamę lamp takich jak lampa ogrodowa kinkiet oraz lampa najazdowa led. Kinkiety ogrodowe, jako oświetlenie przyścienne, znajdują zastosowanie na elewacjach i ogrodzeniach, często znajdują zastosowanie jako element dekoracyjny, wyznaczane przez nie ciągi komunikacyjne prezentują się imponująco. Pożytecznym rozwiązaniem są również zamontowane w niektórych modelach czujniki ruchu. Oprawy najazdowe natomiast to doskonałe rozwiązanie przy późnych powrotach - wbudowane w podjazdy doskonale je podświetlają ułatwiając parkowanie.

Zarejestruj Nowe Konto