Oświetlenie ogrodowe

     W tej kategorii produktów zamówisz lampy ogrodowe o ciekawym designie, które są również bardzo praktyczne. W Elektromarket Ania nie tylko fachowiec od montażu sieci energii elektrycznej znajdzie dla siebie wszystko, co niezbędne dla bezproblemowej pracy. Również w dziedzinie elementów świecących jesteśmy specjalistami, a nasza gama produktów obejmuje profesjonalne oświetlenie ogrodowe.

Oświetlenie dla Twojego ogrodu

Kule ogrodowe to bardzo ciekawe rozwiązanie stylistyczne. Wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, które zapewnia im ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, jak i przed niespodziewanym oddziaływaniem mechanicznym na przykład ze strony dzieci lub zwierząt. Posiadamy również w ofercie kule imitujące kamień, a także z pokrywą szklaną. Kule świetlne ogrodowe doskonale uzupełnią się z roślinami, ale mogą też tworzyć ciągi komunikacyjne.

Innym bardzo efektownym rozwiązaniem, jeśli chodzi o oświetlenie zewnętrzne, są słupki ogrodowe stojące. Służą zwykle do wyznaczania traktów komunikacyjnych przejść i placów. Wykonane są z wytrzymałych materiałów jak tworzywa sztuczne i metal. W tej kategorii należy również wymienić nasze lampy ogrodowe wiszące. Lampa ogrodowa wisząca gwarantuje oświetlenie w altanach, na tarasach, wiatach i w ogrodach. Oprócz wyrafinowanego designu cechuje je podwyższona odporność na kurz i wilgoć.

Z kolei girlandy ogrodowe wspaniale prezentują się podczas imprez oraz uroczystości. Wprowadzają niepowtarzalny klimat w każdym ogrodzie. Taki element dekoracyjny tworzy niesamowity efekt.

Dla ceniących funkcjonalność

Jakie jeszcze oświetlenie ogrodu znajdziesz w naszej ofercie? Dostępne są u nas także kinkiety elewacyjne oraz lampy najazdowe LED. Kinkiety ogrodowe jako oświetlenie przyścienne, znajdują zastosowanie na elewacjach i ogrodzeniach, często znajdują zastosowanie jako element dekoracyjny, a wyznaczane przez nie ciągi komunikacyjne prezentują się imponująco. Pożytecznym rozwiązaniem są również zamontowane w niektórych modelach czujniki ruchu. Oprawy najazdowe natomiast to doskonałe rozwiązanie przy późnych powrotach - wbudowane w podjazdy doskonale je podświetlają, ułatwiając parkowanie.

Jeśli interesują Cię nietuzinkowe lampy do ogrodu, zapoznaj się bliżej z naszą ofertą i wybierz propozycję, która najbardziej przypadła Ci do gustu!

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.