Gniazda i włączniki

     Elektromarket ANIA czyli wszystko czego potrzebuje fachowiec i specjalista do zaprojektowania i zamontowania sprawnej i bezpiecznej sieci energii elektrycznej, w jednym miejscu. Gorąco polecamy naszą ofertę, która we wszystkich kategoriach prezentuje się obficie. W segmencie gniazd i łączników możemy zaoferować wysokiej jakości produkty takich renomowanych marek jak Schneider Electric, Ospel, Lena Lightning, KOS oraz F - Elekto.

Bogaty wybór łączników i gniazdek

Nasz asortyment to szeroka gama gniazdek elektrycznych, łączników, ramek, ściemniaczy, regulatorów i czujników, wtyczek i gniazd, akcesoriów oraz przycisków. Gniazdko elektryczne włącznik światła i regulatory, to pierwsze miejsca, w którym styka się nasza linia energetyczna oraz nasze urządzenia i ręce. Z racji tego, że należą do najczęściej użytkowanych elementów, ważne, żeby były wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, oraz posiadało odpowiednią technologię mocowania, by nie chciały zbyt łatwo wychodzić ze ściany, co wiąże się z niebezpieczeństwem porażenia prądem.

Nasza oferta gniazdek to gniazdko elektryczne natynkowe - najpopularniejszy element w mieszkaniach i pomieszczeniach, dostępne u nas w konfiguracji pojedynczej, podwójnej, a nawet potrójnej. Natomiast gniazdko elektryczne zewnętrzne i ogrodowe, które dzięki zwiększonej odporności na wilgoć i zabrudzenia, doskonale sprawdzi się w warunkach terenowych. Nasze łączniki, popularnie zwane włącznikami, spełniają dobrze pełnią swoją rolę, ponieważ odpowiedniej jakości tworzywa użyte do ich produkcji i precyzyjne dopasowanie, to cechy których nie może zabraknąć, jeżeli mają to być włączniki podpisane imieniem naszego sklepu. W ofercie łączniki pojedyncze, a także łącznik krzyżowy oraz schodowy.

Ściemniacze i regulatory

Centrum elektryczne Ania to także bardzo duży wybór ściemniaczy światła i regulatorów. Ściemniacz do ledów i oświetlenia 230v to doskonałe rozwiązanie dla większej regulacji natężenia światła oraz oszczędności energii elektrycznej. Regulator pokojowy pełni podobną rolę, z tymże odpowiada za temperaturę.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.