Oprawy stropowe (oczka)

     W firmie Elektromarketania.pl prezentujemy wysokiej jakości oczka sufitowe, które można dobrać zależnie od mocy, wielkości czy wyglądu modelu. Oprawa stropowa jest bardzo wygodna, zarówno w kwestii funkcjonalności, jak i dzięki wysokiej odporności na zużycie. Dzięki dużej wysokości i niewielkiej, lub wręcz zerowej liczbie wystających z sufitu elementów, nie pada zbyt często ofiarą mechanicznych uszkodzeń.

Oprawa halogenowa to często najlepszy wybór

Oczka sufitowe LED są niezwykle opłacalne. Z reguły są one podzielone na dwie podgrupy - pierwsza z nich, czyli stała, służy rzucaniu światła przez cały czas w jednym kierunku i nie daje możliwości na jej ukierunkowanie. Z tego względu świetnie sprawdza się wszędzie, gdzie nie jest wymagana zmiana kierunku padającego światła. Zaś druga grupa, czyli oprawy stropowe kierowane, pozwalają na zmianę kierunku padania światła, pozwalając mniejszej liczbie światła punktowego oświetlić wystarczająco dużą przestrzeń.

Zarówno jedne, jak i drugie cechują się paroma charakterystycznymi cechami. Są zazwyczaj bardzo nowoczesne i dają minimalistyczny efekt w każdym pomieszczeniu, a dzięki punktowemu oświetleniu dobrze oświetlają wszystko, co znajduje się pod spodem. Oczka sufitowe świetnie nadają się również do łazienki, salonu czy sypialni. Niedrogie żarówki LED o określonym gwincie są łatwo dostępne i pobierają podczas pracy niewiele prądu. Duży wybór pozwala na dobranie konkretnej oprawki do wystroju, czy też kolorystyki panującej we wnętrzu.

Nowoczesne oświetlenie z Elektromarket Ania

Nowoczesne i niezawodne oświetlenie domowe gwarantuje ciekawy efekt i brak awarii. Duży wybór źródeł światła daje możliwość wyboru różnych barw cieplnych, dopasowując ją do otoczenia. Pokój dzienny powinien zostać oświetlony barwą chłodniejszą niż pokój, który w zamierzeniu ma służyć do spania. Bez względu na to, czy potrzebne Ci oczka sufitowe do łazienki, salonu, czy jadalni, zapraszamy do sklepu Elektromarket Ania. Tutaj dostępne są oprawy stropowe od wyselekcjonowanych, najlepszych producentów. Wysoka jakość, duża dostępność i nowoczesne produkty tylko w naszym sklepie!

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.