Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 566,00 zł

Ilość źródeł światła

Ilość źródeł światła

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Oprawy stropowe (oczka)

Oprawy stropowe (oczka)

Oświetlenie stropowe jest bardzo wygodne, zarówno w kwestii funkcjonalności, jak i dzięki wysokiej odporności na zużycie. Dzięki dużej wysokości i niewielkiej, lub wręcz zerowej liczbie wystających z sufitu elementów, nie pada zbyt często ofiarą mechanicznych uszkodzeń. W firmie Elektromarketania.pl prezentujemy wysokiej jakości oprawy stropowe (oczka), które można dobrać zależnie od mocy, wielkości czy wyglądu modelu.

Oprawy stropowe (oczka)

Subcategories

Jest 94 produktów.

Pokazano 1-36 z 94 pozycji

Aktywne filtry

Oprawa halogenowa to często najlepszy wybór

Stosowanie opraw stropowych jest niezwykle opłacalne. Z reguły są one podzielone na dwie podgrupy - pierwsza z nich, czyli stała, służy rzucaniu światła przez cały czas w jednym kierunku i nie daje możliwości na jej ukierunkowanie. Z tego względu świetnie sprawdza się wszędzie, gdzie nie jest wymagana zmiana kierunku padającego światła. Zaś druga grupa, czyli oprawy stropowe kierowane, pozwalają na zmianę kierunku padania światła, pozwalając mniejszej liczbie światła punktowego oświetlić wystarczająco dużą przestrzeń.

Zarówno jedne, jak i drugie cechują się paroma charakterystycznymi cechami. Są zazwyczaj bardzo nowoczesne i dają minimalistyczny efekt w każdym pomieszczeniu biurowym, a dzięki punktowemu oświetleniu dobrze oświetlają wszystko, co znajduje się pod spodem. Niedrogie żarówki LED o określonym gwincie są łatwo dostępne i pobierają podczas pracy niewiele prądu. Duży wybór pozwala na dobranie konkretnej oprawki do wystroju, czy też kolorystyki panującej we wnętrzu.

Do biura? Tylko oprawa halogenowa sufitowa!

Nowoczesny efekt i bezawaryjne użytkowanie gwarantują brak awarii związanych z oświetleniem. Duży wybór źródeł światła daje możliwość wyboru różnych barw cieplnych, dopasowując ją do otoczenia. Pokój dzienny powinien zostać oświetlony barwą chłodniejszą niż pokój, który w zamierzeniu ma służyć do spania. Niezależnie jednak od oświetlenia, zapraszamy do sklepu Elektromarketania.pl, gdzie dostępne są oprawy stropowe od wyselekcjonowanych, najlepszych producentów. Wysoka jakość, duża dostępność i nowoczesne produkty tylko w naszym sklepie!