Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 29,00 zł - 30,00 zł

Ilość źródeł światła

Ilość źródeł światła

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Stałe

W sklepie Elektromarketania.pl można znaleźć rewelacyjnej jakości oświetlenie do pomieszczeń w domu, biurze czy na przykład w hali produkcyjnej. Produkty, które oferuje nasz sklep oferuje mają szerokie zastosowanie, a szeroki wybór pozwala na zaopatrzenie się w oświetlenie, które będzie odpowiadać osobistym preferencjom klientów. Nie można także zapomnieć o ofercie okablowania, przewodów i żarówek niezbędnych podczas montażu oświetlenia.

Stałe

Subcategories

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Wyjątkowa oprawa stropowa

Nie od dziś wiadomo, że w ostatnim czasie oprawy stropowe LED są najchętniej wybieranym oświetleniem do domu. Wszystko dzięki temu, że dają jasne i ciepłe światło, które może zostać użyte zarówno w salonie, jak również w łazience czy kuchni. Do zakupu tych produktów skłania klientów szerokie zastosowanie. Sklep Elektromarketania.pl posiada je w swojej ofercie od sprawdzonych producentów. Oprawa stropowa LED zapewni doskonałe oświetlenie.

Wybór w zależności od preferencji

Co najważniejsze nie ma liczby, która określałaby ilość opraw stropowych w pomieszczeniu. Dlatego też wielu klientów montuje je według osobistych preferencji. W salonie, gdzie potrzebne jest mocne oświetlenie, często montuje się ich większą ilość, z kolei w łazience mniej. Znaczenie ma tutaj także metraż pomieszczenia. Należy też zwrócić uwagę na możliwość regulacji żarówki, co zapewnia oświetlenie fragmentu pomieszczenia, czy konkretnego punktu. Wybierając oczka można stworzyć ciekawą instalację, która będzie ozdobą pomieszczenia.

W ofercie sklepu Elektromarketania.pl dostępne są oczka w owalnym lub okrągłym kształcie - wybór kształtu sklep zostawia oczywiście klientowi. Co wyróżnia oprawy stropowe oferowane przez ten sklep, to ich wyjątkowa wytrzymałość, gdyż zostały stworzone ze stali i odpornego na uszkodzenia szkła. Dominującymi producentami oferującymi swoje produkty w sklepie są firmy Kanlux oraz Candellux, a więc przedsiębiorstwa z długą tradycją, co zapewnia wysoką jakość produktów.