Kategorie

Filtruj według

Marka

Cena

  • 25,00 zł - 50,00 zł

Ilość źródeł światła

Oprawy schodowe


W sklepie Elektromarketania.pl przykładamy dużą wagę do wyboru wysokiej jakości produktów. Dostępna w asortymencie oprawa schodowa LED, pozwala na bezpieczne pokonywanie schodów w domu lub mieszkaniu, przy dodatkowo bardzo ładnym efekcie wizualnym. Przyczyniają się one do oświetlenia całej konstrukcji schodów, bądź tylko niektórych stopni. Wszystko zależy od tego, jaki efekt końcowy chcemy uzyskać.

Oprawy schodowe

Jest 74 produktów.

Pokazano 1-36 z 74 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 74 pozycji

Oprawa schodowa LED zlikwiduje niebezpieczeństwa

Liczne zagrożenia, które czyhają na każdego pokonującego schody domownika, są liczne i powinny zostać wyeliminowane. Idealnie w tym celu sprawdzają się oprawy schodowe, które oświetlają schody w naszym domu czy mieszkaniu. Wszystkie wykonane są z połączenia odpornych materiałów, takich jak szkło czy metal, a zastosowanie energooszczędnych źródeł LED pozwala na oszczędność, zaś dostępna także oprawa schodowa LED z czujnikiem ruchu będzie włączać się tylko wtedy, kiedy będzie to potrzebne.

Duży wybór wzorów i wykończeń pozwala na łatwe dobranie konkretnego modelu do wizualnej części schodów. Są bowiem dostępne zarówno wersje kwadratowe, jak i owalne czy prostokątne, co daje możliwość zastosowania modelu idealnego do wyglądu schodów. Dzięki mocnym obudowom, niestraszne jest ich użytkowanie w intensywnych warunkach, a łatwo wymienialne źródła światła LED posiadają szeroko dostępne gwinty. Wysoka jakość każdej oprawy nie ma jednak odzwierciedlenia w zbyt wysokich kosztach, gdyż wszystkie z nich są dostępne w atrakcyjnej cenie.

Oprawy schodowe podkreślą wygląd schodów

Zarówno schody antyczne, jak i te nowoczesne, są dziełami myśli budowlanej i architektonicznej, które trzeba koniecznie pokazać gościom oraz mieszkańcom. Oświetlenie schodów świetnie spełnia funkcję estetyczną, podkreślając zakrzywienia czy materiały schodów zastosowanych w danym pomieszczeniu. Każde, bez wyjątku, skorzystają na oświetleniu, które w dużej ilości dostępne jest w sklepie Elektromarketania.pl, gdzie bogaty wybór i niskie ceny z pewnością podbiją serca wielu odwiedzających. Zapraszamy zatem na zakupy już dziś!

Zarejestruj Nowe Konto