Kategorie

Filtruj według

Kategorie

Marka

Rodzaj gwintu

Lampki stołowe i biurkowe


Lampka nocna to nieodzowny dodatek do każdej sypialni, pozwalający na czytanie ulubionej książki lub zmniejszenie jasności oświetlenia wnętrza przed snem. Z kolei lampka biurkowa to akcesorium dedykowane gabinetom i pokojom dziecięcym, pozwalające na wygodne odrabianie lekcji, naukę czy też oddanie się lekturze. Wykonanie z eleganckich materiałów, atrakcyjny wizualnie design i nowoczesne rozwiązania znakomicie sprawdzają się w każdym pomieszczeniu.

Lampki stołowe i biurkowe

Jest 295 produktów.

Pokazano 1-36 z 295 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 295 pozycji

Lampka nocna i na biurko - niezbędny dodatek do każdego domu

Lampka nocna stanowi jedno z chętnie wybieranych źródeł światła w wielu polskich domach i mieszkaniach. Dodatek do sypialni, pokoju dziennego, jadalni czy gabinetu gwarantuje odpowiednią widoczność, przy jednoczesnym dostarczaniu światła o mniejszej intensywności i jasności, niż ma to miejsce w przypadku jego tradycyjnych odpowiedników, np. tych montowanych na suficie i ścianie. Popularnym modelem jest lampka nocna na baterie, pozwalająca na ustawienie jej i bezproblemowe korzystanie w miejscach oddalonych od źródła energii.

Obok nocnych modeli lampki biurkowe cieszą się równie dużą popularnością. Spośród nich właściciele domów, mieszkań, biur czy innych obiektów decydują się najczęściej na zakup tych typu LED, czyli charakteryzujących się energooszczędnością, a tym samym obniżającymi zużycie prądu i wysokość rachunków. Długotrwałe źródło światła posiada żywotność wynoszącą co najmniej 15 tysięcy godzin, a po konieczności wymiany żarówki ta stara nadaje się do recyklingu. Dzięki temu lampka biurkowa LED to nie tylko pomysł na oświetlenie wnętrza, ale także sposób na zadbanie o środowisko.

Lampki na biurko dla dzieci

Zapewnienie dzieciom odpowiedniego oświetlenia w trakcie nauki czy lektury książki zwiększa nie tylko jego komfort, ale także pozwala ochronić wzrok pociechy. Właściwa lampa, która powinna zostać ustawiona po stronie przeciwnej do ręki dominującej, umożliwia pisanie i odrabianie zadań domowych nawet po zapadnięciu zmroku. Warto także zadbać o atrakcyjny wygląd lampki biurkowej, wybierając delikatne i dedykowane dzieciom wzory oraz modele.

Zarejestruj Nowe Konto