Kinkiety elewacyjne - ogrodowe

     Kinkiety zewnętrzne nowoczesne, czyli lampy ścienne do ogrodu, znajdą swoje zastosowanie między innymi na elewacjach budynków, czy też ogrodzeniach. Można wykorzystywać je jako oświetlenie dekoracyjne np. doświetlając elewację budynku, lub oświetlić nimi ciągi komunikacyjne, przejścia i chodniki, zwiększając bezpieczeństwo poruszania się po drodze. W tych ostatnich szczególnie przydatne mogą być funkcjonalne lampy z czujnikiem ruchu. To również doskonałe rozwiązanie, jeśli potrzebny Ci kinkiet zewnętrzny na taras.

Kinkiet ogrodowy - doskonały sposób na oświetlenie powierzchni

Kinkiety elewacyjne to popularny rodzaj zewnętrznego oświetlenia, dedykowany montażowi na elewacji budynku czy też ogrodzeniu. Ich zakup bardzo często umożliwia nie tylko podniesienie estetyki przestrzeni, ale także zapewnienie bezpieczeństwa na terenie posesji. Wysokiej jakości kinkiety elewacyjne zewnętrzne powstają z wytrzymałych i odpornych na działanie czynników atmosferycznych materiałów, które nie ulegają rdzewieniu czy uszkodzeniu pod wpływem działania deszczu. Wśród naszych produktów znajdziesz także kinkiet zewnętrzny solarny.

Kinkiety ścienne zewnętrzne typu LED są jednymi z chętniej wybieranych przez właścicieli domów, budynków, magazynów i innych obiektów. Nowoczesna technologia pozwala na oszczędność pieniędzy i energii, będąc jednocześnie rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska. Tego typu oświetlenie może z powodzeniem służyć nawet przez kilkanaście lat, zapewniając jasne i trwałe źródło światła np. przy wejściu do budynku oraz ułatwiając poruszanie się po zapadnięciu wzroku. Nowoczesne kinkiety zewnętrzne posiadają także wejścia na popularne i łatwo dostępne w sklepach gwinty żarówek.

Kinkiet ogrodowy z czujnikiem

Lampy kinkietowe zewnętrzne z czujnikiem wykorzystują działanie podczerwieni, mikrofal czy też fal ultradźwiękowych. Dzięki nim lampa w momencie wykrycia jakiegokolwiek ruchu ulega automatycznemu włączeniu. Takie oświetlenie ogrodowe pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa poruszania się po chodnikach i ciemnych, oddalonych od ulicy posesjach po zapadnięciu zmroku. Co więcej, jeśli wzbogacisz kinkiet ogrodowy o czujnik, może pomóc to w odstraszeniu potencjalnych złodziei i zawiadomić właścicieli budynków w momencie, gdy ktoś będzie się do niego zbliżać. W Elektromarket Ania zamówisz kinkiet elewacyjny w korzystnej cenie.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.