Filtruj według

Kolor

Kolor

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Czujnik ruchu

Czujnik ruchu

Kinkiety elewacyjne - ogrodowe

Kinkiety ogrodowe - lampy ścienne do ogrodu, lampy solarne, latarenki, latarnie

Kinkiety ogrodowe, czyli lampy ścienne do ogrodu, znajdą swoje zastosowanie między innymi na elewacjach budynków czy też ogrodzeniach. Można wykorzystywać je jako oświetlenie dekoracyjne np. doświetlając elewację budynku, lub oświetlić nimi ciągi komunikacyjne, przejścia i chodniki, zwiększając bezpieczeństwo poruszania się po drodze. W tych ostatnich szczególnie przydatne mogą być funkcjonalne lampy z czujnikiem ruchu.

Kinkiety elewacyjne - ogrodowe

Subcategories

Jest 115 produktów.

Pokazano 1-36 z 115 pozycji

Aktywne filtry

Kinkiet ogrodowy - doskonały sposób na oświetlenie powierzchni

Kinkiet ogrodowy to popularny rodzaj zewnętrznego oświetlenia dedykowany montażowi na elewacji budynku czy też ogrodzeniu. Jego zakup bardzo często umożliwia nie tylko podniesienie estetyki przestrzeni, ale także zapewnienie bezpieczeństwa na terenie posesji. Wysokiej jakości lampy powstają z wytrzymałych i odpornych na działanie czynników atmosferycznych materiałów, które nie ulegają rdzewieniu czy uszkodzeniu pod wpływem działania deszczu.

Jednymi z chętnie wybieranych przez właścicieli domów, budynków, magazynów i innych obiektów kinkietów ogrodowych są te typu LED. Nowoczesna technologia pozwala na oszczędność pieniędzy i energii, będąc jednocześnie rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska. Tego typu oświetlenie może z powodzeniem służyć nawet przez kilkanaście lat, zapewniając jasne i trwałe źródło światła np. przy wejściu do budynku oraz ułatwiając poruszanie się po zapadnięciu wzroku. Kinkiety ogrodowe LED posiadają także wejścia na popularne i łatwo dostępne w sklepach gwinty żarówek.

Kinkiet ogrodowy z czujnikiem

Kinkiet ogrodowy z czujnikiem wykorzystuje działanie podczerwieni, mikrofal czy też fal ultradźwiękowych. Dzięki nim lampa w momencie wykrycia jakiegokolwiek ruchu ulega automatycznemu włączeniu. Oświetlenie pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa poruszania się po chodnikach i ciemnych, oddalonych od ulicy posesjach po zapadnięciu zmroku. Co więcej, wzbogacenie kinkietu ogrodowego o czujnik może pomóc w odstraszeniu potencjalnych złodziei i zawiadomić właścicieli budynków w momencie, gdy ktoś będzie się do niego zbliżać.